Connect with us

Nowogard

Kwatera za 15 mln zł

Nowogard. W poniedziałek Zarząd Celowego Związku Gmin R-XXI podpisał z Zakładem Techniki Ochrony Środowiska FOLEKO Sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy umowę na budowę kwatery składowiska odpadów.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje CZG R-XXI, do którego należą wszystkie gminy naszego powiatu, chodzi o odpady inne niż niebezpieczne i obojętne – to rozbudowa o następną kwaterę w Słajsinie wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w ramach rozbudowy Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie.

Wartość umowy to 11.918.000,00 zł netto (14.659.140,00 zł brutto)

Zakres umowy obejmuje:

  • Budowa kwatery składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne (rozbudowa o następną kwaterę) wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w ramach rozbudowy Regionalnego Zakładu Gospodarowania Odpadami w Słajsinie
  • Budowa zbiornika na odcieki wraz z infrastrukturą towarzyszącą
  • Urządzenie pasa zieleni izolacyjnej dla budowy kwatery składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne wraz z niezbędną infrastrukturą

Termin zakończenia zadania: 11 listopada 2021 r. Powierzchnia nowo wybudowanej kwatery: 6,25 ha. Pojemność: 574.000 m3.Przewidywany czas eksploatacji: 14 lat.

red.

powiązane – „Śmieci ogrzeją Goleniów?”

Nowogard

Facebook odblokowany

Nowogard. Gmina poinformowała dzisiaj, że wszystkie konta zablokowane na gminnej stronie Facebooka zostały dzisiaj oficjalnie odblokowane.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, teraz zasadą numer jeden jest równość i zapewnienie takiego samego dostępu do informacji dla wszystkich mieszkańców gminy – transparentność i otwarty dialog są kluczowe dla budowania silnej i zjednoczonej społeczności.
Od dzisiaj, każdy mieszkaniec gminy ma pełen dostęp do gminnej strony na fb, aby móc wyrażać swoje opinie, zadawać pytania i brać aktywny udział w dyskusjach dotyczących lokalnych spraw.
Blokady kont dotyczyły poprzedniej kadencji rady i burmistrza.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Wydatki do kontroli

Nowogard. Burmistrz podpisał umowę na przeprowadzenie kontroli wydatków w urzędzie miejskim w Nowogardzie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje burmistrz, dotyczy ona lat 2021-2024Wyniki i jej wyniki będą znane pod koniec wakacji – wtedy zostaną podejęte kolejne kroki prawne.

red.

powiązane – „Hulajnogą na wybory”

Kontynuuj czytanie

Nowogard

Hulajnogą na wybory

Goleniów, Nowogard. Hulajnogami TIER w dniu wyborów do parlamentu europejskiego bezpłatnie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje TIER Mobility Poland, którego hulajnogi są dostepne w Goleniowie i Nowogardzie, przejazdy do i z lokali wyborczych w dniu wyborów do parlamentu europejskiego będą bezpłatne. Użytkownicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego EU2024VOTE, aby otrzymać dwa darmowe przejazdy do 10 minut każdy na wszystkich pojazdach Dott i TIER.

Jak skorzystać z promocji:

Otwórz menu boczne w aplikacji TIER.
Kliknij Vouchery.
Wpisz kod EU2024VOTE i naciśnij Użyj Kodu.
*Po pierwszych 10 minutach każdej jazdy obowiązuje standardowa cena za minutę.
Obowiązują warunki i zasady. Oferta jest dostępna od 6 do 9 czerwca i jest ważna przez 24 godziny od momentu jej aktywacji w krajach należących do Unii Europejskiej.

red.

powiązane – „1146 kąpieli”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie