Connect with us
  • https://www.zabka.pl/franczyza
  • zostań pracownikiem Lidla

Goleniów

Kwarantanna – 199/12

Powiat.Goleniów. 12 osób przebywa aktualnie na kwarantannie w powiatowym ośrodku kwarantanny w Nowogardzie.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

To o jedną więcej niż ostatnio. Jak podaje portal gminy, wzrosła też do 199 liczba osób objętych kwarantanną domową w gminie Goleniów – w tym 32 po kontakcie z osobą, która mogła przenosić wirusa.

red.

powiązane – „Kwarantanna – 148/11„, „Kwarantanna – 134 osoby w gminie”, „Kwarantanna w internacie – 10 osób

Goleniów

Korty i Aleja

Goleniów. Zadaszenie kortów za rok, a remont Alei Róż przez dwa lata.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, przełożona na przyszły rok zostanie budowa zadaszenia nad kortami ziemnymi na stadionie OSiR. Natomiast remont ul. Alei Róż zostanie rozłożony na dwa lata z rozpoczęciem pod koniec tego roku. Takie rozwiązanie pozwoli zbilansować tegoroczny budżet inwestycyjny.

red.

powiązanie – „Śmieci ogrzeją Goleniów?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Będzie łącznik Metalowa-Nowogardzka

Goleniów. Radni uchwalili dzisiaj pakiet uchwał otwierających możliwość budowy w tym roku łącznika pomiędzy ulicami Metalowa-Nowogardzka.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Ta inwestycja była odkładana już od kilku lat, a sesja zwołana w jej sprawie była zdalna i nadzwyczajna. Będzie kosztowała ok. 12 mln zł i obejmie budowę ulicy z chodnikami, 150 miejscami parkingowymi i ścieżką rowerową oraz kanalizacją i ciepłociągiem PEC do ZK Goleniów. Gmina ma zagwarantowane ok. 0,8 mln zł dopłaty do inwestycji z funduszów rządowych, ale jest możliwość, że będzie to blisko 5 mln zł.

red.

powiązane – „Na pewno nie odpuścimy”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Manipulacja czy nie?

Goleniów. Tradycyjnie już sesja rady miejskiej rozpoczęła się od ustalania czy uczestniczy w niej burmistrz czy nie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Radny Sypień zadał pytanie czy w sesji uczestniczy burmistrz Krupowicz, na co wiceburmistrz Banach odpowiedział, że to manipulacja, a burmistrz nie ma obowiązku w sesji uczestniczyć. Wtedy radny Sypień zaprotestował przeciw użyciu słowa manipulacja, powołując się na głosy mieszkańców, którzy zobligowali go do ustalenia czy w sesji bierze udział burmistrz Krupowicz. Poza tym zdaniem radnego nie jest to tajemnica. Wtedy wiceburmistrz Banach obrócił kamerke internetową na burmistrza Krupowicza, a ten pozdrowił radnych.

Potem po raz pierwszy od dawna Robert Krupowicz przez dłuższy czas rekomendował radnym osobiście uchwały mające na celu budowę ulicy Metalowej.

red.

powiązane – „Gdzie jest burmistrz?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie