Connect with us

Aktualności

Kup sobie oryginał

Oto obrazy, które zostaną wystawione na licytację w przerwie sobotniego koncertu charytatywnego na rzecz chorej, dwuletniej Zuzi Sołtysiak, podopiecznej Przedszkola „Tęczowa Kraina”. Cena wywoławcza każdego – 200 zł.

Opublikowane

w dniu

Autorem martwej natury z bukietem oraz pejzażu z jachtem jest pan Zbigniew Jaworski, instruktor prowadzący warsztaty malarskie w Goleniowskim Domu Kultury. Fotografia dłoni i jabłka to dzieło Radosława Kwasta, artysty-fotografika, którego wystawę można oglądać właśnie w kawiarni Caffa przy ul. Konstytucji 3 Maja 59.

Koncert na rzecz Zuzi, która potrzebuje kosztownego leczenia i rehabilitacji, odbędzie się w sobotę o godzinie 16 w Goleniowskim Domu Kultury. Jak zwykle, wystąpi wiele osób znanych w Goleniowie generalnie z czego innego, niż śpiewanie. Wśród nich burmistrz Robert Krupowicz, marszałek Olgierd Geblewicz, przewodniczący Rady Powiatu Witold Kaleczyc. Warto się wybrać, warto wydać parę złotych na bilet, na słodkości, które będą do kupienia na miejscu, a trzy osoby wyjdą z koncertu z widocznymi na zdjęciach dziełami plastycznymi.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie