Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

`Kulturomaniak` po nowemu

Pojawił się najnowszy numer informatora o wydarzeniach kulturalnych w Goleniowie. Wydawany przez Goleniowski Dom Kultury„Kulturomaniak” jest jednak zupełnie inny, niż dotąd.

Opublikowane

w dniu

 Ma wreszcie przyzwoitą formę. Trochę większy, czytelniejszy, złożony przez profesjonale studio graficzne – po prostu ładne wydawnictwo.  Ważniejsze są jednak zmiany w treści.  Po pierwsze, obejmuje propozycje nie na pół roku, a na najbliższe cztery miesiące.  Po drugie, nie jest to wyłącznie oferta GDK, lecz także miejskiej biblioteki, Teatru Brama i innych instytucji mających coś do zaproponowania goleniowianom. Po trzecie, prócz ogłoszeń dotyczących poszczególnych wydarzeń kulturalnych na początku broszury jest tabelka zestawiająca je wszystkie w formie czytelnego kalendarium. Na najbliższe 4 miesiące zaplanowano 51 różnych propozycji.  Nowy „Kulturomaniak” powinien ułatwić znalezienie interesującego pomysłu na zagospodarowanie wolnego czasu. Informator dostępny jest w GDK, w bibliotece, CIKiT w Bramie Wolińskiej oraz wkrótce będzie w wersji elektronicznej na stronie internetowej GDK.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie