Connect with us

Aktualności

Kto się zagapił?

Osoba, która w jednym z goleniowskich bankomatów wypłacała w piątek sporą kwotę i zapomniała ją zabrać z okienka automatu, powinna się zgłosić na Komendę Powiatową Policji w Goleniowie. Kiedy udowodni, że jest właścicielem pieniędzy, otrzyma je z powrotem.

Opublikowane

w dniu

 Celowo nie podajemy ani lokalizacji bankomatu, ani kwoty. Pieniądze były wypłacane w piątek po południu, z nieznanych na razie powodów właściciel zabrał z bankomatu kartę, o pieniądzach zapomniał. Następny klient – młody Ukrainiec – okazał się uczciwym człowiekiem. Znalazł pieniądze, przekazał nam informację o zdarzeniu, a całą kwotę w sobotę przed południem miał oddać do policyjnego depozytu.

Właściciel pieniędzy otrzyma je z powrotem po udowodnieniu swoich praw do pieniędzy. Nie będzie to trudne, w systemie bankowym jest informacja o numerze karty bankowej, przy pomocy której dokonano wypłaty.
Przestrzegamy ewnentualnych amatorów łatwego zysku przed próbą sięgnięcia po nie swoją kasę. Próba podszycia się pod właściciela pieniędzy może się skończyć procesem karnym.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie