Connect with us

Kultura

Krzyk dofinansowany

Maszewo. Stowarzyszenie Teatr Krzyk otrzymało dofinansowanie z Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego na działania warsztatowe dla mam nieaktywnych zawodowo z gminy Maszewo.

Opublikowane

w dniu

Wszystko odbędzie się już w sierpniu i we wrześniu.
Krzyk zaprasza do udziału w projekcie „Skrzydła dla Mamy” chętne mamy, podczas którego dojdzie do spotkań warsztatowych. W trakcie ich trwania kobiety będą miały szansę odkryć i rozwinąć swój potencjał zawodowy, osobisty, rodzicielski oraz artystyczny.
Warsztaty będą prowadzone przez troje doświadczonych trenerów:

  • Iwonę Miazgę: artystkę projektującą unikatową biżuterię i arteterapeutkę,
  • Maję Wencierską: doświadczoną psycholog, która udzieli Ci wsparcia w ważnych kwestiach dotyczących przede wszystkim relacji rodzic dziecko
  • oraz Marka Kościółka, założyciela Teatru Krzyk, pedagoga i edukatora.

Zapisy dla mam z gminy Maszewo i z okolic. Ilość miejsc w projekcie ze względu na obostrzenia jest ograniczona.
I spotkanie rozpocznie się po spektaklu (z zachowanymi obostrzeniami) dla dzieci w maszewskim Ośrodku Kultury i Sportu (który jest partnerem projektu razem z Maszewską Inicjatywą Gospodarczą) w dniu 27 lipca o godzinie 16.00.
Już teraz Stowarzyszenie Teatr Krzyk rozpoczyna zapisy, które należy kierować do do Mai Wencierskiej: maja.wencierska@gmail.com, tel: 609023186)

red.

powiązane – „Kościółek gra Kantora u Passiniego”

Kultura

„Teatr Krzyk” i „Teatr Brama” z dofinansowaniem

Kultura. Festiwal artystyczny „Sztuka Czyni Świat Czułym” i XXIV Goleniowskie Spotkania Teatralne „Bramat” dofinansowane przez urząd marszałkowski.

Opublikowane

w dniu

Stowarzyszenie Teatr Brama otrzyma na XXIV Goleniowskie Spotkania Teatralne „Bramat” 15 000,00 zł, a Stowarzyszenie Teatr Krzyk na festiwal artystyczny „Sztuka Czyni Świat Czułym” 20 000,00 zł.

W sumie dofinasowano 40 wydarzeń kwotą 650 tys zł.

red.

powiązane – ’URODZINY GOLENIOWA’23′

Kontynuuj czytanie

Kultura

Bardzo Młoda Kultura

Kultura. Goleniowski Dom Kultury w ciagu najbliższych trzech lat będzie pełnił funkcję operatora regionalnego programu Narodowe Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura” w województwie zachodniopomorskim.

Opublikowane

w dniu

Przez te trzy lata otrzyma z NCK na ten program po 170 tys zł rocznie – w sumie 510 tys zł. Operatorzy będą zarządzać powierzonymi środkami finansowymi i dbać by w ramach lokalnych partnerstw realizowane były przedsięwzięcia, spełniające założenia i cele BMK w zakresie zwiększania podmiotowego uczestnictwa młodzieży w kulturze. Program uwzględnia wykorzystywanie metod edukacji kulturowej do animowania zmian społecznych przyczyniając się do kreatywnego, sprawczego i innowacyjnego działania młodzieży, a także kształtowania istotnych społecznie postaw oraz umiejętności: współpracy, zaufania społecznego i odpowiedzialności. Kluczowe w realizacji programu jest założenie, że możliwość podmiotowego uczestnictwa w kulturze jest istotnie związana z tożsamością jednostek i wspólnot lokalnych, ich dobrostanem, gotowością do podejmowania dialogu, budowania więzi i rozwijania kapitału społecznego.

red.

powiązane – „ODNAJDUJEMY RODZINY OFIAR I ZWRACAMY IM TE RZECZY…”

Kontynuuj czytanie

Kultura

URODZINY GOLENIOWA’23

Kultura. Tegoroczne „Urodziny Goleniowa” odbęda się w sobotę 20 maja.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje organizator, czyli GDK, SCENA GŁÓWNA będzie na UL. ZIELONA DROGA (parking), a SCENA ANIMACJI DLA DZIECI – na Plantach.

GWIAZDY TEGOROCZNEJ IMPREZY to : CLEO i Natalia Przybysz

red.

powiązane – „ODNAJDUJEMY RODZINY OFIAR I ZWRACAMY IM TE RZECZY…”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie