Connect with us

Goleniów

Krupowicz na chorobowym o Lipowej

Goleniów. „Lipowa gotowa! Czy wszystko jest zrobione jak należy, okaże się w przyszłym tygodniu”.

Opublikowane

w dniu

To wszystko czytamy na prywatnej stronie Roberta Krupowicza „Robert Krupowicz – Twój burmistrz Goleniowa” Prywatnej, ale redagowanej przez Krupowicza i realizowanej przez gminnych urzędników i na gminnym sprzęcie za spore pieniądze gminnych podatników. Ten liczny i kosztowny wydział propagandy nie ma teraz szefa-redaktora, który będąc na zwolnieniu lekarskim, formalnie nie może nim kierować – swoją drogą ciekawe kto tym propagandystom teraz wydaje polecenia? Wydaje się, że jednak nadal Krupowicz, bo dalej o ulicy Lipowej czytamy (pisane w pierwszej osobie):

”…już w poniedziałek zaczyna się odbiór lubczyńskiej inwestycji. Mamy więc sieć kanalizacji deszczowej, równą i szeroką jezdnię, ścieżkę pieszo-rowerową, chodnik, parking przy plaży, oświetlenie i dużo nowych drzew. Przebudowa głównej ulicy Lubczyny przebiegła sprawnie i bez większych kłopotów. Tak więc mieszkańcy wsi doczekali się tego, o co zabiegali od lat. MAM (sic!-przyp. red.) nadzieję, że są zadowoleni z efektu. 🙂 Zadowoleni powinni być też turyści, od wiosny do jesieni korzystający z przystani w Lubczynie, no i wszyscy, którzy latem wypoczywają na plaży. Nasz sztandarowy ‘produkt turystyczny’ zmienił się nie do poznania!”

red.

powiązane – „„Open Mind” dla „Prime Construction””

Goleniów

Adoracja i pielgrzymka

Goleniów. Dzisiaj Pierwszy Piątek miesiąca Goleniów. Jak co miesiąc, w nocy z piątku 2 czerwca na sobotę 3 czerwca będzie specjalna nocna adoracja Najświętszego Sakramentu dla każdego w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

Opublikowane

w dniu

2 czerwca w Pierwszy Piątek miesiąca, w kościele pw. Św. Katarzyny w Goleniowie – początek adoracji po Mszy Św. o godz. 19.00.
A 3 czerwca, w Pierwszą Sobotę miesiąca rano po Mszy Św., o godz. 7.45 startuje piesza pielgrzymka rodzin do Krępska

W parafii pw. Św. Jerzego w Pierwszą Sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień.

red.

powiązane – „W 75. rocznicę egzekucji”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Dzień Dziecka w Goleniowie

Goleniów. GoFeR – Goleniowski Festiwal Radości to przedwakacyjna propozycja na wspólne spędzenie czasu ze swoimi dziećmi wśród zieleni Parku 750-lecia Goleniowa.

Opublikowane

w dniu

Jak podają organizatorzy, tego dnia Park Miejski zamieni się w kolorową krainę dziecięcej wyobraźni. Będzie na Was czekać wiele atrakcji! Strefa gastro, strefa animacji, warsztaty, gry oraz dziecięce koncerty.

Na scenie:

14.15 Mała Ina
14.30 Dance colour Studio
15.00 Kamil Żongler
15.30 Szkoła Muzyczna I go stopnia
16.05 Szkoła Muzyczna Yamaha
16.30 Studio wokalne GDK
17.10 Młodzieżowa Orkiestra Dęta Wood & Brass Band
17.30 Koncert Niespodzianka

red.

powiązane – „Berlin-Kołobrzeg rowerem”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Dzień Dziecka w sołectwach

Goleniów. Sołectwa Białuń, Pucice i Czarna Łąka zapraszają dzieci i rodziców w sobotę i niedzielę do rodzinnej zabawy.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakatach obok.

red.

powiązane – „Będzie apelacja”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie