Connect with us

Aktualności

Krótka pamięć towarzyszy

NOWOGARD. Paweł Lembas, który rok temu zasłynął spraniem po buzi koleżanki partyjnej z SLD, znów na łonie matki-partii. Spec od damskiego boksu znalazł miejsce na ulotce wyborczej SLD.

Opublikowane

w dniu

Lembasa za mordobicie rok temu nie wywalono z partii, ale pozwolono mu samemu odsunąć się na boczny tor. Miał nie być twarzą SLD w listopadowych wyborach, zapisał się nawet do jakiegoś niszowego "Komitetu Jerzego Kubickiego". Towarzysze jednak nie zapomnieli o młodym wykidajle, a kiedy konstruowali listę wyborczą SLD, zapewne zupełnie przypadkiem okręg wyborczy nr 8 zostawili nieobsadzony. Również najzupełniej przypadkowo damski bokser kandyduje właśnie z okręgu ósmego. A na koniec stało się to, co od początku przewidywaliśmy: SLD bezwstydnie wciągnął Lembasa w swoją kampanię i zajął on – jak widać na zdjęciu – okienko z nr. 8. Jakby nigdy nic się nie wydarzyło, Paweł Lembas, którego hobby jest pranie po twarzach partyjnych koleżanek, ma teraz godnie reprezentować SLD i całą lewicę w nowogardzkich wyborach.

Powyższy tekst polecamy szczególnej uwadze pań z SLD. By nie były kolejne. A SLD gratulujemy pomysłu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie