Connect with us

Aktualności

Kradzież „na GWiK”

W związku z otrzymanym dzisiaj sygnałem o kradzieży dokonanej przez osoby powołujące się za pracowników wodociągów, spółka Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja apeluje do mieszkańców gminy Goleniów o zachowanie ostrożności i wzmożoną czujność. Treść komunikatu prezentujemy poniżej.

Opublikowane

w dniu

Oświadczamy, iż nasi pracownicy NIE POBIERAJą PIENIĘDZY – wszelkie płatności winny być dokonywane w kasie bądź na konto bankowe wskazane w dostarczonej przez GWIK fakturze. Informujemy ponadto, iż każdy pracownik naszej Spółki przez wejściem na teren posesji zobowiązany jest okazać legitymację służbową ze zdjęciem, którą zweryfikować można dzwoniąc pod numerem 91-881-23-28 w godzinach urzędowania Spółki tj. od poniedziałku do piątku, od godz. 7,00 do 15.00, w godzinach popołudniowych oraz w dni wolne dzwoniąc pod numer Pogotowia WOD-KAN 91-418-22-34, 503-197-796 lub kierownika BOK 510-225-510.

Pracownik naszej Spółki prócz wspomnianej legitymacji winien okazać również numerowane upoważnienie wydane i podpisane przez Prezesa Zarządu. Numer upoważnienia może być identyfikatorem pracownika, dlatego też podczas rozmowy telefonicznej, prosimy podać numer upoważnienia celem zweryfikowania celowości wizyty u Państwa pracownika GWIK.

Apelujemy o rozwagę! Pamiętajmy o ograniczonym zaufaniu do obcych. Nie wpuszczajmy nieznajomych do mieszkań, jeżeli nie znamy celu ich wizyty. Jeżeli pojawi się u Państwa przedstawiciel jakiejkolwiek instytucji, bez otwierania drzwi sprawdźmy telefonicznie, czy był do Państwa kierowany.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie