Connect with us
  • https://www.zabka.pl/franczyza
  • zostań pracownikiem Lidla

Goleniów

Kościuszki 3 – pozew wycofany, protokół wadliwy

Goleniów. Zofia Machnicka wycofała swój prywatny pozew przeciwko gminie Goleniów i zrezygnowała z członkostwa w zarządzie wspólnoty Kościuszki 3.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedziała był to wyraz jej dobrej woli w stosunku do gminy w związku z podjęciem przez nią rozmów o sytuacji mieszkańców tego bloku. Natomiast jej rezygnacja z członkostwa w zarządzie wspólnoty wynika z powodu przemęczenia tą pracą.

Jaka się okazało z reprezentowania wspólnoty zrezygnowała też radca prawny reprezentująca dotychczas nieodpłatnie jej interesy. W piśmie skierowanym do radcy prawnego UMiG, zarzuciła ona gminie łamanie wcześniejszych ustaleń podczas spotkania 16 kwietnia przedstawicieli gminy, GTBS i wspólnoty bloku Kościuszki 3 – nie sporządzono protokołu zgodnego z ustaleniami, doprowadzono do podpisania protokołu o treści wadliwej, narzuconej przez gminę wbrew interesom wspólnoty mieszkańców bloku. Zdaniem radczyni postawa gminy sprawia wrażenie działań ukierunkowanych na podstępne wprowadzenie w błąd wspólnoty.

red.

powiązane – „Będą nowe odwierty?”

Goleniów

„Fala” od poniedziałku

Goleniów. Od najblizszego poniedziałku, po ponad dwumiesięcznej przerwie, wznawia działalność pływalnia „Fala” w Goleniowie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje strona pływalni, „pływalnia Fala zostanie otwarta w dniu 17 maja 2021 r. ze wzg. na trwający przestój technologiczny.”

red.

powiązane – „Fala od jutra”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Korty i Aleja

Goleniów. Zadaszenie kortów za rok, a remont Alei Róż przez dwa lata.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, przełożona na przyszły rok zostanie budowa zadaszenia nad kortami ziemnymi na stadionie OSiR. Natomiast remont ul. Alei Róż zostanie rozłożony na dwa lata z rozpoczęciem pod koniec tego roku. Takie rozwiązanie pozwoli zbilansować tegoroczny budżet inwestycyjny.

red.

powiązanie – „Śmieci ogrzeją Goleniów?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Będzie łącznik Metalowa-Nowogardzka

Goleniów. Radni uchwalili dzisiaj pakiet uchwał otwierających możliwość budowy w tym roku łącznika pomiędzy ulicami Metalowa-Nowogardzka.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Ta inwestycja była odkładana już od kilku lat, a sesja zwołana w jej sprawie była zdalna i nadzwyczajna. Będzie kosztowała ok. 12 mln zł i obejmie budowę ulicy z chodnikami, 150 miejscami parkingowymi i ścieżką rowerową oraz kanalizacją i ciepłociągiem PEC do ZK Goleniów. Gmina ma zagwarantowane ok. 0,8 mln zł dopłaty do inwestycji z funduszów rządowych, ale jest możliwość, że będzie to blisko 5 mln zł.

red.

powiązane – „Na pewno nie odpuścimy”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie