Connect with us

Goleniów

Kościuszki 3 – decyzja w poniedziałek

Goleniów. W poniedziałek ma być gotowa decyzja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego (PINB) w Goleniowie w sprawie bloku przy ul. Kościuszki 3

Opublikowane

w dniu

Z rozmów jakie przeprowadziliśmy z PINB Hanną Krugły oraz prezesem GTBS Magdaleną Miklaszewską wynika, że w najbliższy poniedziałek ma być gotowa decyzja w sprawie zagrożonego bloku. Zarządzająca wspólnotą w imieniu GTBS prezes Miklaszewska potwierdziła nam, że wszystkie oczekiwane dokumenty zostały już przekazane do PINB oraz pismo wzywające ten organ do wydania decyzji, ponieważ minęło już ponad 30 dni od momentu przekazania wszystkich dokumentów inspektorowi. Inspektor Krugły zapowiedziała prezes Miklaszewskiej wydanie decyzji właśnie na najbliższy poniedziałek.

Red.
powiązane – „Ewakuacja – to byłaby sytuacja kryzysowa „

Goleniów

Modernizacja kanalizacji

Goleniów. Rozpoczęły się prace projektowe, które mają na celu rozwiązanie problemu wylewania się ścieków w okolicy ulicy Szczecińskiej podczas ulewnych deszczów.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, planowana jest budowa nowej tłoczni w okolicach mostu na ul. Szczecińskiej, która umożliwi przepompowywanie ścieków bezpośrednio do oczyszczalni. Dzięki temu przestaną być zalewane ulice: Szczecińska i Nadrzeczna.

red.

powiązane – 'Krzyż bez Chrystusa’

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Krzyż bez Chrystusa

Goleniów. Ktoś zniszczył figurę Chrystusa na krzyżu stojącym przy komendzie Straży Pożarnej.

Opublikowane

w dniu

Do profanacji doszło 16 kwietnia kwadrans przed godz. 23.00. Według nieoficjalnych informacji, kamera monitoringu zainstalowana przy skrzyżowaniu ulic Adersa i Konopnickiej nie zarejestrowała samego zdarzenia, ale uchwyciła mężczyznę oddalającego się w tym czasie z miejsca gdzie stoi krzyż.

red.

powiązane – „Po wyborach – analiza”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Pogodna przebudowana

Goleniów. Wczoraj odbył się odbiór techniczny ulicy Pogodnej w Kliniskach Wielkich po przebudowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, zakres inwestycji obejmował wykonanie nawierzchni jezdni z kostki betonowej i kostki betonowej z rozszerzoną fugą wypełnioną kruszywem, wykonanie zjazdów i chodników z kostki betonowej oraz wykonanie kanału technologicznego. Roboty budowlane zrealizowała firma STERN Dawid Chudziak z Żółwiej Błoci. Całość inwestycji kosztowała 1 246 416,65 zł.
Na inwestycję Gmina Goleniów otrzymała dofinansowanie z PROW w wysokości 738 020,00 zł., co stanowi 63,63% środków kwalifikowanych.

red.

powiązane – „Po wyborach – analiza”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie