Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Koncert stypendystów burmistrza

W minioną sobotę w sali GDK wystąpili młodzi goleniowscy muzycy, którzy za osiągnięte sukcesy otrzymują stypendium artystyczne przyznawane przez Burmistrza Gminy Goleniów. Taki koncert odbywa się co roku i jest formą podziękowania przez stypendystów goleniowskiej społeczności za gminne stypendia.

Opublikowane

w dniu

 W tym roku na scenie GDK pojawiło się trzech akordeonistów: Mateusz Szwed, Antoni Chmielniak i Adam Tarnożek, skrzypaczka Paulina Malesza oraz pianista Patryk Kusiak. Wszyscy odnosili sukcesy w konkursach artystycznych o zasięgu co najmniej krajowym. Godzinny koncert pokazał to, co siedzący na widowni pewnie i tak już wiedzieli: wykonawcy są utalentowani, grają pięknie i można się spodziewać, że będą się rozwijać i osiągać coraz większe sukcesy. Jest to możliwe, co w tym roku udowodniła Anna Malesza, starsza siostra Pauliny, która w tym roku dotarła do drugiego etapu Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego. Anna Malesza kilka lat temu była pierwszą stypendystką artystyczną burmistrza Goleniowa.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie