Connect with us

Goleniów

Komunia Święta przed kościołem, nocna adoracja i święcenie palm.

Goleniów. Nadzwyczajne rozwiązania porządkowe przygotowali na najbliższy tydzień kapłani z parafii pw. Św. Katarzyny.

Opublikowane

w dniu

Komunia Święta przed kościołem, ograniczenia liczbowe w nocnej adoracji oraz wyjątkowy sposób święcenie palm wielkanocnych w Niedziele Palmową – szczegóły we fragmentach ogłoszeń parafialnych:

„Osoby, które chcą przyjąć komunie św., aby nie będą mogły być na mszy św., to dla nich rozdamy komunie św. na rozpoczęcie mszy św. na placu kościoła. Przypominamy, że kościół jest otwarty i trwa w nim Adoracja Najśw. Sakramentu od 7:30 do 17:30. Zachęcamy do spowiedzi św. każdego dnia od 6:30 do 7:30 i od 11:00 do 12:30 oraz od 17:00 do 18:30. Będziemy także dodatkowo rozdawać komunie św. o godz. 11:00 11:30 12:00 i 12:30.(…)

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu z piątku na sobotę w naszym kościele. Prosimy o wpisywanie się na listę, tak aby w kościele w czasie nocnej adoracji było 5 osób. Lista wyłożona na stoliku na środku kościoła. Ofiarujmy tę nocną modlitwę o ustanie śmiertelnej zarazy. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. W sobotę czcimy Niepokalane Serce Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą trudną codzienność podczas pierwszosobotniego nabożeństwa o godz. 9:00. Wyjątkowo zapraszamy tylko Panie Zelatorki (…)

Przyszła niedziela, 5 kwietnia, będzie już Niedzielą Męki Pańskiej – Niedzielą Palmową. W tym czasie będzie nadal obowiązywać dyspensa od uczestnictwa we Mszy Świętych. Na msze św. wchodzimy przez zakrystie. Osoby, które przyjdą, aby poświęcić palmy, prosimy by je podpisać i położyć przed figurą Matki Bożej na placu przy kościele. Będą one poświęcane co godzinę : 7:00; 8:00; 9:00 10:00; 11:00; 12:00; 13:00; 14:00; 15:00 i 17:00 i 18:00. Palmy można przynieść i odebrać w dowolnym czasie. Plac jest monitorowany”

red.

powiązane – „Msze Św. w czasie epidemii – zmiany”,
Do 5. osób na Mszach Świętych”, „I Komunia Święta w czasach zarazy

Goleniów

Góra Tabor w Marszewie

Goleniów. Na jutro, czyli sobotę 15 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, Wasze rodziny, do MARSZEWA, na tegoroczną X GÓRĘ TABOR JUNIOR…

Opublikowane

w dniu

…czyli spotkanie o charakterze religijno – festynowym dla dzieci i młodzieży, pod hasłem „NIEBO CZEKA”.

👉 godz. 09:00 REJESTRACJA uczestników
👉 godz. 10:30 Msza Święta przy kościele w MARSZEWIE
👉 po Mszy RODZINNY FESTYN przy placu zabaw, z wieloma atrakcjami: zabawami, konkursami, gastronomią.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Młodzi strażacy na stadionie

Goleniów. W sobotę, 15 czerwca br., na stadionie OSiR w Goleniowie odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Opublikowane

w dniu

Pojawią się tam Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z terenu powiatu goleniowskiego.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Otwarcie sezonu

Goleniów. W przyszłą sobotę goleniowski OSiR otwiera letni sezon plażowy w Lubczynie.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakatach obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie