Connect with us

Goleniów

Komisje w pełnych składach

Goleniów. Kończy się przyjmowanie zgłoszeń na kandydatów do obwodowych komisji wyborczych. Zgłoszeń jest dużo, gminne komisje będą pracować w pełnych składach.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gminny portal, to gwarantuje sprawne przeprowadzenie wyborów prezydenckich 28 czerwca br. Dzisiaj listy kandydatów zostaną przesłane do biura wojewódzkiego komisarza wyborczego, jutro składy komisji powinny zostać opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej UGiM Goleniów.
A jeszcze do jutra można zgłaszać chęć głosowania korespondencyjnego. Można to zrobić osobiście, zgłaszając się do UGiM w Goleniowie, można też skorzystać z formy elektronicznej, korzystając z platformy ePUPAP. Osoby, które przebywają na kwarantannie mają nieco więcej czasu, swoją decyzję mogą zgłosić do wtorku 23 czerwca.
Wybory odbędą się w niedzielę 28 czerwca. Lokale będą czynne od godz. 7.00 do 21.00. Głosować będziemy w tych samych lokalach, co w czasie ostatnich wyborów samorządowych. Jedynym wyjątkiem są Pucice i Załom, których mieszkańcy będą musieli udać się do Klinisk. Przypominam, że w dniu wyborów działać będą specjalne linie komunikacji miejskiej, rozkład jazdy jest opublikowany na gminnej stronie internetowej http://www.goleniow.pl/dla-mieszkancow/…/komunikacja-miejska.
Ten sam portal podaje, że burmistrz Robert Krupowicz gorąco zachęca do udziału w wyborach!

red.

powiązane – „Krupowicz z Trzaskowskim – podobne upodobania”

Goleniów

Wadium przepadło

Goleniów. Firma PPRI MAZUR zrezygnowała z zakupu działki w GPP.

Opublikowane

w dniu

W związku z tym burmistrz w swoim zarządzeniu postanowił o odstąpieniu od zawarcia notarialnej umowy sprzedaży nieruchomości położonej w obrębie Łozienica na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, w skład której wchodzi działka oznaczona numerem ewidencyjnym 55/8 o powierzchni 1,7775ha, z Firmą MAZUR SPECJALISTYCZNE PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH z siedzibą w Łozienicy przy ulicy Prostej nr 26, która została ustalona nabywcą ww. nieruchomości w drodze przetargu publicznego nieograniczonego w dniu 12 sierpnia 2021r.

Wpłacone wadium w kwocie 130.680zł (słownie: sto trzydzieści tysięcy sześćset osiemdziesiąt złotych) nie podlega zwrotowi i przepada na rzecz gminy. Działka natomiast będzie ponownie wystawiona na sprzedaż.

red.

powiązane – „Kryzys potrwa – odpowiada burmistrz”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

PSZOK zamknięty

Goleniów. Punkt Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zostaje dla mieszkańców gminy Goleniów od soboty 18 września zamknięty do odwołania.

Opublikowane

w dniu

Taką informację podało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Goleniowie. Powodem jest wyczerpanie możliwości magazynowych w związku z większym niż zazwyczaj napływem odpadów, co z kolei jest związane z nieodbieraniem od kilku dni odpadów z terenu gminy przez PGK.

red.

powiązane – „Kryzys potrwa – odpowiada burmistrz”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Nowe oświetlenie

Goleniów. W kilkunastu miejscach gminy pojawi się niedługo oświetlenie ciągów komunikacyjnych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, na liście pierwszego etapu inwestycji związanej z oświetlaniem ciągów komunikacyjnych w gminie Goleniów znalazło się 14 pozycji:

 • przystanki autobusowe w Imnie
 • Tarnowiec – droga od przystanku do zabudowań
 • wejście do szkoły w Mostach
 • osiedle Wrzosowe w Pucicach
 • ul. Rzemieślinicza w Pucicach
 • ul. Sielankowa w Białuniu
 • Zabród
 • plac zabaw na ul. Parkowej w Załomiu
 • plac zabaw i boisko w Komarowie
 • boisko sportowe w Marszewie
 • ul. Lipowa w Lubczynie
 • Goleniów – skrzyżowanie przy Jagiełły i Słowackiego
 • Goleniów – droga SP nr 1 przy ul. Kilińskiego
 • Goleniów – ścieżka rowerowa przy ul. Spacerowej

Prace budowlane wykona firma Elektroinstal – PHU Jan Bagiński z Goleniowa za 747 750 zł., w terminie do 6 stycznia 2022 r. Przewidziany jest kolejny etap oświetlania ulic.

red.

powiązane – „Kryzys potrwa – odpowiada burmistrz”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie