Connect with us

Aktualności

Kolejny rok Stępniaka w CCC

Najbardziej rozpoznawalna i najlepsza polska zawodowa grupa kolarska CCC Sprandi Polkowice ogłosiła skład na sezon 2016. Dla nas najważniejszą wiadomością jest fakt, iż w kadrze po raz kolejny znalazł się goleniowianin Grzegorz Stępniak.

Opublikowane

w dniu

W gronie tym znalazł się również Jarosław Marycz, w przeszłości podobnie jak G. Stępniak zawodnik goleniowskiego klubu kolarskiego JF Duet.

Grzegorz Stępniak, po słabszym początku tego roku, zanotował świetne występy głównie w drugiej części sezonu. Do najważniejszych triumfów goleniowianina zaliczyć można: jedno etapowe zwycięstwo oraz drugą pozycję w wyścigu Bałtyk Karkonosze Tour, drugie miejsce w prologu Podlasie Tour, zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Rajdu Dookoła Mazowsza, drugie miejsce w wyścigu o Puchar MON, trzecie miejsce w Velothon Stockholm oraz czterokrotną obecność w pierwszej dziesiątce na etapach chińskiego klasyku Tour of Hainan, co skutkowało ostatecznie 10. miejscem w klasyfikacji punktowej. Miejmy nadzieję, że nowy sezon będzie dla goleniowskiego sprintera jeszcze bogatszy w sukcesy od poprzedniego.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.

Na dzisiejszym posiedzeniu rady powiatu radni przyjęli uchwały uruchamiające formalnie proces połączenia szpitala goleniowskiego ze szczecińskim szpitalem SPSK 2 na Pomorzanach.

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedział radny PiS Arkadiusz Guziak, który był inicjatorem połączenia szpitali kilka dni temu na połączenie wyraził zgodę senat Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Także NFZ zgodził się na cesję kontraktu goleniowskiego szpitala na SPSK 2. Natomiast Starosta poinformował radnych, że z jego ustaleń z dyrektorem Sygutem z Pomorzan terminem finalnego połączenia szpitali jest 1 stycznia 2022r.

powiązane – „Szpital w użytkowanie za… 5 tys zł”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie