Connect with us
  • https://fabryka-energii.eu/instalacjefotowoltaiczne/

Goleniów

Kolejne nielegalne protesty – relacjonuje burmistrz

Goleniów. Nowogard. W miniony piątek wieczorem kilkuset osobowe protesty odbyły się w Goleniowie i Nowogardzie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

To kolejne protesty w związku z decyzja TK w sprawie niedopuszczalności aborcji eugenicznej. Tak jak poprzednie były nielegalne – bez odpowiedniego zgłoszenia, wbrew ustawie o zgromadzeniach i obostrzeniom wynikającym z sytuacji epidemiologicznej. Mimo to, policja nie reagowała, zabezpieczając tylko wszystkie protestacyjne marsze. Oba ostatnie goleniowskie marsze burmistrz Robert Krupowicz ochoczo i z pełną akceptacją relacjonował na swoim prywatnym (ale finansowanym hojnie przez wszystkich gminnych podatników, a redagowanym osobiście przez Krupowicza za pomocą kilku dobrze opłacanych urzędników z tzw. wydziału propagandy) profilu na FB „Robert Krupowicz – Twój burmistrz Goleniowa”. Burmistrz, który od kilku miesięcy jest na zwolnieniu lekarskim, ale na nielegalne protesty chodzi i je nagłaśnia? Czy to ten sam Krupowicz, propaństwowiec i legalista, który zawierzył w roku 2013 Goleniów Chrystusowi Królowi Wszechświata ?

Oto informacja z KPP w Goleniowie w sprawie protestów:

„W odpowiedzi na Pana e-maile z zapytaniem w sprawie mających miejsce
wieczorem w dniu 26.10.2020 r. protestacyjny marsz w Goleniowie i
blokada samochodowa w Nowogardzie – czy były legalne, zgłoszone i miały
odpowiednie zgody informuję, że do KPP Goleniów nie wpłynęła informacja
o zgłoszeniu powyższych zdarzeń.
W kwestii zapytania dotyczącego zgłoszenia w dniu 26.10.2020 r.
profanacji lub zakłócenia porządku w kościołach na terenie powiatu,
informuję, że na obecną chwilę otrzymaliśmy jedno zgłoszenie dotyczące
zdarzenia na terenie kościoła w Goleniowie które wpłynęło w dniu
27.10.2020r.

Odnosząc się do Pana zapytania z dnia 29.10.2020r. dotyczącego tego,
czy protesty z dnia 28.10.2020 r. były zgłoszone i posiadały zgody
informuję, że do KPP Goleniów nie wpłynęła informacja o zgłoszeniu
powyższych zdarzeń.”

Oficer Prasowy
Komendy Powiatowej Policji
w Goleniowie
mł.asp. Anna Dygas

red.

powiązane – „Burmistrz na zwolnieniu o strajku kobiet?”

Goleniów

Nadal jest wola połączenia

Goleniów. Na dzisiejszej sesji rady powiatu starosta potwierdził wolę połączenia goleniowskiego szpitala ze szpitalem na Pomorzanach.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Odpowiedział w ten sposób na pytanie zadane przez radnego Guziaka. Według starosty obie strony są w stałym kontakcie, zainteresowane jak najszybszym połączeniem szpitali.
Według naszych informacji dyrektor Sygut ze  SPSK2 na Pomorzanach, widzi konieczność przeprowadzenia fuzji obu szpitali do końca czerwca tego roku.

red.

powiązane – „1 grudnia szpitale niepołączone”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Goleniowscy delegaci

Goleniów. Radni wybrali na wczorajszej sesji delegatów Gminy do zgromadzenia Celowego Związku Gmin R-XXI.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Zostali nimi: wiceburmistrz Henryk Zajko (zaproponowany przez burmistrza) i radny Marcin Gręblicki (zgłoszony przez radną Muszyńską). Ich działalność w R-XXI jest społeczna, bez diet i innych wynagrodzeń.

red.

powiązane – „R-XXI – zmiana układu sił”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Kochan – PO jest potrzebna obywatelom

Goleniów. „Nie ma powodów do wewnętrznych zmian w Platformie Obywatelskiej, mamy program i go zrealizujemy, o ile dotrwamy do roku 2023” – mówiła w „Rozmowach pod Krawatem” w PR Szczecin senator PO Magdalena Kochan z Goleniowa.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje rozgłośnia, zdaniem senator ustalenia prokuratury w sprawie Tomasza Grodzkiego to „pogłoski i paskudne pomówienia”. Magdalena Kochan apelowała, żeby o opozycję się nie martwić, a skupić się na „problemach rządzących”. Pytana o słabnące sondaże PO, która zaczyna przegrywać z Polską 2050 Hołowni, senator Kochan odpowiadała, że PO jest centrową partią „potrzebną obywatelom”.

  • Nie sytuacja na opozycji winna nam zajmować nasze głowy i myśli, a bardziej zajmowałabym się tymi, którzy mają potężne kłopoty, a rządzą (…). Program Platformy Obywatelskiej z 2011 roku na zasadzie „kopiuj-wklej” w swój program włożył rząd Zjednoczonej Prawicy. Te programy będą oczywiście wdrażane w życie i mam wielką nadzieję, wygramy wybory, jeśli do 2023 roku dotrwamy – powiedziała Kochan.

Pytana o dane, według których z PO odeszła połowa członków, senator Kochan po raz kolejny podkreślała, że nie należy się martwić o opozycję i skupić na poczynaniach rządzących.

red.

powiązane – „Moje oczy chcą go zobaczyć”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie