Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Klub morsa w Lubczynie

W grudniu ubiegłego roku w Lubczynie powstał klub morsa „Mokry Poślad”, założony przez pana Macieja Ziomeckiego. Na chwilę obecną grupa posiada 130 członków – w tym osoby, które jeszcze się nie zdecydowały, ale będą chciały spróbować morsowania jeszcze tej zimy.

Opublikowane

w dniu

Z tej grupy 30 osób regularnie wchodzi do wody (środy i soboty).

– Nie istnieje żaden przedział wiekowy, bądź przeciwwskazania zdrowotne, do morsowania – zapewnia założyciel grupy. – Tak więc każdy może z nami morsować, przezwyciężać swój strach przed zimną wodą – bo jednak jest to wyzwanie i walka ze swoimi słabościami. W każdym wieku można siebie zaskakiwać, nie trzeba być supersportowcem, nie trzeba ćwiczyć 5 razy w tygodniu na siłowni i naprawdę można swoją wydolność podkręcić właśnie takim hartowaniem. Zauważamy wtedy reakcję swojego organizmu, poprzez chociażby brak chorób, infekcji, przeziębień, kataru. Ja osobiście nie pamiętam, kiedy ostatnio chorowałem, zniknęła mi nawet alergia.

Więcej na temat morsowania w naszej okolicy będzie można przeczytać w najbliższym, piątkowym numerze „Gazety Goleniowskiej”.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie