Connect with us

Aktualności

Klasycy w formie

Świetny występ brytyjskiego Saxon, okraszony takimi klasykami heavy metalu jak „Crusader”, „Broken Heroes” czy „Denim and Leather”, był okazałym zwieńczeniem pierwszej edycji festiwalu Rock Hard Ride Free, który odbył się w miniony weekend pod Goleniowem.

Opublikowane

w dniu

Impreza rozpoczęła się w piątek, a zagrały tego dnia – jak już informowaliśmy – m.in. Primal Fear, Behemoth i Candlemass. W sobotę po południu solidnie się rozpadało, szczęśliwie już po zakończeniu meczu Polska – Szwajcaria deszcz odpuścił i późnym wieczorem pod główną sceną wreszcie pojawiło się więcej fanów ciężkiego rocka. Największe zainteresowanie wzbudził oczywiście zapowiedziany osobiście przez burmistrza Roberta Krupowicza koncert "kultowego" Saxon, który przywitał publiczność utworem ze swojej najnowszej, 21. już studyjnej płyty "Battering Ram", a później co rusz serwował najbardziej znane hity. Co ciekawe, wokalista Biff Byford pogratulował Polakom awansu do kolejnej rundy Euro 2016, zaznaczył jednak, że jest jeden problem. Otóż, stwierdził, w finale nasze nasza reprezentacja przegra z Anglią.

Wcześniej dobrze zaprezentowały się między innymi Raven (zespół założony nawet wcześniej niż Saxon), maltański Forsaken, na małą scenę sporo ludzi przyciągnął Exlibris, a prawdziwą perełką okazał się występ amerykańskiego Night Demon.

Oby do zobaczenia za rok!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie