Connect with us

Kultura

Kino na leżakach

Kultura. Goleniowska biblioteka po raz kolejny zapraszamy na „Kino na leżakach”!

Opublikowane

w dniu

Tym razem 1 lipca o godz. 22.00 zobaczymy na Plantach komedię „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”. Jest to najnowsza, trzecia odsłona przebojowej serii, w której śledzić będziemy dalsze losy państwa Verneuil.

Wstęp bezpłatny, liczba leżaków ograniczona…

red.

powiązane – „Krzyk reprezentuje”

Kultura

W poniedziałek – Stenka

Kultura. Danuta Stenka spotka się w najbliższy poniedziałek w Goleniowie z sympatykami.

Opublikowane

w dniu

Spotkanie autorskie z tą aktorką teatralną, filmową, radiową i dubbingową, odbędzie się w goleniowskiej bibliotece 4 grudnia, o godzinie 17.00. Poprowadzi je dziennikarz Marcin Michrowski.

red.

powiązane – „Rocznica zawierzenia”

Kontynuuj czytanie

Kultura

Jutro Zanussi

Kultura. Jutro w goleniowskiej bibliotece miejskiej swój najnowszy film zaprezentuje Krzysztof Zanussi.

Opublikowane

w dniu

Po projekcji „Liczby doskonałej” odbędzie się spotkanie z reżyserem. Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Rocznica zawierzenia”

Kontynuuj czytanie

Kultura

Koncert w GDK

Kultura. W niedzielę, 26 listopada 2023 o godz. 17.00 w sali koncertowej GDK odbędzie się koncert George’a Emmanuela Lazaridisa i Baltic Neopolis Orchestra.

Opublikowane

w dniu

George Emmanuel Lazaridis to utalentowany pianista urodzony w Grecji, który koncertował w tak prestiżowych salach jak: Royal Albert Hall, Barbican St. Luke’s, Carnegie Hall, Concertgebouw, Musikverein w Wiedniu, czy w Pałacu Sztuki w Budapeszcie. Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Kultura Po-morze”.

Wstęp bezpłatny.

red.

powiązane – „Rocznica zawierzenia”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie