Connect with us

Aktualności

Kierowniczka

Z Joanną Stanuch-Piotrowicz, dyrektorką Szkoły Podstawowej nr 1 w Goleniowie rozmawiamy o dyrektorowaniu i śpiewaniu.

Opublikowane

w dniu

– Dla mnie wszystko jest ciągle nowe, bo uczę się jak każdy z nas. Każdy człowiek rozwija się codziennie, jeżeli jest otwarty na „nowe”. Mam nadzieję, że ja i moi nauczyciele będziemy się nieustannie rozwijać ku dobremu. Nie dopuszczam do siebie myśli, że „się nie da” – dopóki nie spróbuję i nie wykorzystam wszystkich środków jakie mam, aby osiągnąć cel, dopiero wtedy mogę powiedzieć, że widocznie tak miało być. A zaskakuje mnie w szkole każdego dnia coś innego. I bardzo dobrze, bo dzięki temu mój zapał do pracy nie słabnie i ciągle mi się chce. Zaskakują mnie reakcje dzieci, młodzieży, relacje między nauczycielami, interakcje między rodzicami, nowa dekoracja świąteczna przy wejściu do szkoły, zaskakują mnie nieustanne i codzienne zmiany w szkole, która staje się coraz piękniejsza i wypełniona śmiechem dzieci i nauczycieli – mówi J. Stanuch-Piotrowicz.

Pełen tekst wywiadu w dzisiejszym papierowym wydaniu „Gazety Goleniowskiej”. Rozmowa została nagrana przez TV Goleniów i będzie ją można obejrzeć na portalu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie