Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Kierowali pod wpływem narkotyków

NOWOGARD. Policjanci służby patrolowej z Nowogardu oraz Szczecina zatrzymali dwóch kierowców, którzy wsiedli za kółko będąc pod działaniem narkotyków. Za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem.

Opublikowane

w dniu

Pierwszy z zatrzymanych w Nowogardzie kierowców, wpadł na ul. Żeromskiego. Jego zachowanie wskazywało, że może on znajdować się pod wpływem środków odurzających. Stróże prawa ze Szczecina przeprowadzili badanie na obecność narkotyków w organizmie. Testy wykazały, że 28-letni mieszkaniec Nowogardu, kierował oplem pod wpływem marihuany. Dokładne stężenie narkotyku w jego organizmie wykaże przeprowadzone badanie krwi.

Kolejny mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej przez nowogardzki patrol, na ul. Bohaterów Warszawy. Jak się okazało, kierowca BMW prowadził pojazd nie mając do tego uprawnień. Dalszy  przebieg kontroli był podobny do poprzedniego, a badanie 28-letniego mieszkańca gminy Nowogard wykazało, że prowadził on pojazd pod działaniem amfetaminy.

Tego samego dnia, funkcjonariusze ze Szczecina, pełniąc służbę w Nowogardzie, na ul. Światowida zatrzymali 26-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie 11 marihuany.

Zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. Za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających grozi do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Za posiadanie narkotyków wbrew przepisom określonym w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie