Connect with us

Aktualności

Kawał dobrej muzyki

W piątek 13 marca w Maszewie znów będzie można posłuchać dobrego jazzu. Kolejny już raz zagrają Piotr Wojtasik, Sylwester Ostrowski i wspierający ich jazzmani z USA i Holandii. Koncert o godzinie 20 w Ośrodku Kultury i Sportu, bilety za jedyne 20 zł.

Opublikowane

w dniu

 Piotr Wojtasik to znakomity trębacz, często występujący w Szczecinie z racji przyjaźni ze szczecińskim saksofonistą Sylwestrem Ostrowskim. Wraz z nimi gościnnie grają muzycy z Ameryki i Europy; tym razem będą to Bobby few (piano), Joris Teepe (bas) i John Betsch (perkusja).
Dlaczego Maszewo? Panowie jazzmani taki już mają zwyczaj, że od czasu do czasu lubią zagrać poza dużymi salami koncertowymi, dla zwykłych ludzi. A z Maszewa pochodzi Ania Giniewska, dobra znajoma Sylwka Ostrowskiego, która niejeden juz raz namówiła znanych muzyków do występu w swoim rodzinnym miasteczku. 

Bilety można rezerwować pod telefonem 91 418 77 53, sprzedaz rozpocznie się w poniedziałek 9 marca. Liczba miejsc ograniczona. Dla Czytelników naszej gazety mamy obiecane kilka darmowych wejściówek; rozdamy je w przyszlym tygodniu, będą dostępne w redakcji.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie