Connect with us

Aktualności

Just Music – za darmo!

Mamy w redakcji do rozdania kilka darmowych wejściówek na koncert jazzowy, który w niedzielę 7 września br. o godz. 20 rozpocznie się w Maszewie. Wystąpi Makoto Kuria-Sylwester Ostrowski Quintet, zaprezentuje utwory z płyty „Just Music”.

Opublikowane

w dniu

Koncert będzie nietypowy: to kameralna ‘próba generalna’ przed dużym występem zespołu w Szczecinie na otwarcie Filharmonii Szczecińskiej i trasą koncertową w Azji. Bilety na koncert w filharmonii dawno są już wyprzedane, ale ten sam repertuar będzie można usłyszeć w Maszewie, w kawiarni „Kameleon’ – za darmo!
Skład zespołu jest doborowy. Piotr Wojtasik – trąbka, Sylwester Ostrowski – saksofon, Makoto Kuriya (Japonia) – fortepian, Essiet Okon Essiet (USA) – kontrabas, Newman Taylor Baker (USA) – perkusja.
Kto ma ochotę niedzielny wieczór spędzić w Maszewie w towarzystwie jazzmanów, po darmowe wejściówki na koncert może zgłosić się w piątek do godz. 15.30 do redakcji Gazety Goleniowskiej. Można też do niedzielnego wieczora zadzwonić pod numer 601 45 72 75 i wejściówki odebrać w uzgodnionym miejscu i czasie. W imieniu muzyków i organizatora koncertu serdecznie zapraszamy do Maszewa!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie