Connect with us

Aktualności

Jeśli możesz, pomóż!

Pogorzelcy z Białunia proszą o pomoc.

Opublikowane

w dniu

Dnia 4 stycznia 2016 r. w domu przy ulicy Ogrodowej w miejscowości Białuń doszło do wybuchu pieca ogrzewania centralnego w budynku mieszkalnym. W wyniku wybuchu poważnych obrażeń doznał Robert Mazurowski. W chwili obecnej przebywa przebywa on na Oddziale Intensywnej Opieki w Gryficach. Doznał rozległych poparzeń ciała (30%), poważnego urazu miednicy, krwotoku wewnętrznego oraz złamania nogi. Jego stan jest poważny. Zniszczeniu uległ korytarz, w którym znajdował się piec ogrzewania centralnego, drzwi wejściowe, drzwi od sąsiadujących pomieszczeń (kuchnia i łazienka). W czasie wybuchu został także zniszczony bojler znajdujący się w łazience obok. W wyniku mrozów popękały kaloryfery w całym budynku, zniszczona jest również instalacja wodna. W domu tym oprócz Roberta zamieszkiwały także jego mama Jolanta (57 lat) i babcia Halina (87 lat). Obie kobiety przebywają na emeryturze. W chwili obecnej dom nie nadaje się do zamieszkania. Należy wymienić całą instalacje grzewczą i wodną oraz zrobić remont korytarza. Zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc. Może ktoś ma do oddania niepotrzebne materiały budowlane (tj. tynki, farby, gładzie, rury, krany, kafelki, kleje itp.). Potrzebny jest także piec ogrzewania centralnego (może być używany), grzejniki, drzwi wejściowe oraz dwie pary drzwi wewnętrznych (90 i 70). Telefon kontaktowy: 535 034 035. Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

Z poważaniem
Marlena Węclewska

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie