Connect with us

Aktualności

Jedni zamykają inni ograniczają

Powiat. Nowogard. Przybiernów. Od 16 marca zamknięty będzie UMiG w Nowogardzie, od dzisiaj starostwo i urząd w Przybiernowie ograniczają obsługę interesantów.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Urząd miejski w Nowogardzie zamknięty – w innych ograniczenia

Powiat. Nowogard. Przybiernów. Od 16 marca zamknięty będzie UMiG w Nowogardzie, od dzisiaj starostwo i urząd w Przybiernowie ograniczają obsługę interesantów.

Starostwo powiatowe. Wprowadza się ograniczenia funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Goleniowie,w szczególności zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów na okres od 16 marca 2020r. do odwołania

Starosta Goleniowski apeluje do klientów Starostwa Powiatowego w Goleniowie i instytucji funkcjonujących w budynku Starostwa o rozważne korzystanie z usług urzędu w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Starosta prosi o przemyślenie załatwienia sprawy w urzędzie w późniejszym terminie. Prośba wynika z odpowiedzialności
za zdrowie osób korzystających z urzędu i urzędników oraz konieczności podejmowania profilaktycznych działań eliminujących zagrożenie epidemiczne.

W sprawach pilnych :w budynku Starostwa Powiatowego w Goleniowie sprawy załatwiane będą telefonicznie lub drogą pocztową.

Przybiernów

Uprzejmie informujemy, że Urząd Gminy w Przybiernowie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Przybiernowie i Gminny Zespół Ekonomiczno –
administracyjny Szkół w Przybiernowie będą przyjmowały interesantów jedynie w pilnych sprawach w godz. 9.30-12.00. Zmiany obowiązują od od 13 marca 2020 r. do odwołania.

Aktualności

Dyrektor na rok, a może dłużej…

Goleniów. Z Michałem Gryczem, nowym dyrektorem ZS nr 1, rozmawiamy o kierowaniu szkołą w czasie pandemii.

Avatar

Opublikowane

w dniu

„Pani Wojtysiak nagle zrezygnowała no i poprosiła mnie był kontynuował jej dzieło” – mówi dyrektor Grycz – „Dałem sobie rok żeby zobaczyć czy ja sobie dam radę, czy ludzie dadzą ze mną radę. Jeżeli wszystko będzie w porządku i ja będę zadowolony to myślę, że to się zakończy moim udziałem w przyszłorocznym konkursie…” Więcej w nagraniu obok.

red.

powiązane – „Zespołu Szkół nr 1 – zmiana dyrektora”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Spalarnia nie musi być w Goleniowie, ale Goleniów ma najlepszą lokalizację – mówi Chrzanowski.

Goleniów. Przewodniczący CZG R-XXI Jacek Chrzanowski opowiada o planach powstania w Goleniowie czystej spalarni odpadów.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Około 20 tysięcy ton frakcji odpadów ma rocznie do spalenia związek 27 gmin, do którego chce przystąpić gmina Goleniów. Goleniów ma pomiędzy bazą PGK, a PEC odpowiednią lokalizację. Ale w grę wchodzi także Łobez, Świnoujście i Drawsko. To nie jedyne plany jakie z gmina Goleniów wiąże R-XXI. Więcej o spalarni, jej technologii, samym R-XXI i jego planach inwestycyjnych oraz koncepcji udziału gminy Goleniów w związku i korzyściach z tego płynących, mówi w rozmowie obok przewodniczący Chrzanowski.

red.

powiązane – „Termiczna obróbka odpadów w Goleniowie?”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Czekamy na zaproszenie od burmistrza

Goleniów. Mieszkańcy okolic ulicy Metalowej nie rezygnują z walki o nowa ulicę, a burmistrz mówił o nowym dofinansowaniu jej budowy.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Ich przedstawicielka Irena Henkelman, spotkała się z radnymi. Co mówiła radnym oraz bezpośrednio na zatłoczonej ulicy prezentujemy w materiale filmowym obok.
Na samej sesji przed zwolnieniem chorobowym burmistrz Robert Krupowicz niespodziewanie poinformował, że jest możliwość zwiększonego dofinansowania tej budowy ze środków zewnętrznych.

red.

powiązane – „Metalowa dofinansowana

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie