Connect with us

Aktualności

Jedni zamykają inni ograniczają

Powiat. Nowogard. Przybiernów. Od 16 marca zamknięty będzie UMiG w Nowogardzie, od dzisiaj starostwo i urząd w Przybiernowie ograniczają obsługę interesantów.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Urząd miejski w Nowogardzie zamknięty – w innych ograniczenia

Powiat. Nowogard. Przybiernów. Od 16 marca zamknięty będzie UMiG w Nowogardzie, od dzisiaj starostwo i urząd w Przybiernowie ograniczają obsługę interesantów.

Starostwo powiatowe. Wprowadza się ograniczenia funkcjonowania Starostwa Powiatowego w Goleniowie,w szczególności zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów na okres od 16 marca 2020r. do odwołania

Starosta Goleniowski apeluje do klientów Starostwa Powiatowego w Goleniowie i instytucji funkcjonujących w budynku Starostwa o rozważne korzystanie z usług urzędu w obecnej sytuacji zagrożenia koronawirusem.

Starosta prosi o przemyślenie załatwienia sprawy w urzędzie w późniejszym terminie. Prośba wynika z odpowiedzialności
za zdrowie osób korzystających z urzędu i urzędników oraz konieczności podejmowania profilaktycznych działań eliminujących zagrożenie epidemiczne.

W sprawach pilnych :w budynku Starostwa Powiatowego w Goleniowie sprawy załatwiane będą telefonicznie lub drogą pocztową.

Przybiernów

Uprzejmie informujemy, że Urząd Gminy w Przybiernowie, Ośrodek Pomocy Społecznej w Przybiernowie i Gminny Zespół Ekonomiczno –
administracyjny Szkół w Przybiernowie będą przyjmowały interesantów jedynie w pilnych sprawach w godz. 9.30-12.00. Zmiany obowiązują od od 13 marca 2020 r. do odwołania.

Aktualności

Śmieci – co nas czeka za tydzień?

Goleniów. Za tydzień, 1 czerwca w gminie Goleniów zaczną obowiązywać nowe regulacje przy odbiorze śmieci. Jak się do tego mają przygotować mieszkańcy domów wielorodzinnych, domów jednorodzinnych i nieruchomości niezamieszkałych?

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

O tym co nas czeka już w czerwcu i dlaczego ten miesiąc będzie okresem przejściowym, mówi w załączonej rozmowie z nami prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Goleniowie Andrzej Cieśliński.

red.

powiązane – „PGK walczy o czwarta gminę

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Dlaczego głosuje przeciw?

Goleniów. Radny Krzysztof Sypień mówił nam dwa miesiące temu, dlaczego jest przeciwny projektom uchwał dotyczącym odpadów komunalnych proponowanym przez burmistrza Krupowicza.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Teraz sytuacja się zmieniła o tyle, że prawdopodobnie burmistrz wycofa się na najbliższej sesji z niektórych zapisów „śmieciowych” uchwał. Warto jednak przed tą sesją zapoznać się z krytycznymi uwagami do nich formułowanymi przez radnego, oraz jego własnymi propozycjami.

W rozmowie padają także słowa o opozycji w radzie miejskiej oraz problemie jakim jest zwyczajowa nieobecność burmistrza podczas ważnych spotkań z radnymi. Jest też o opłacanym z publicznych pieniędzy i przygotowywanym przez urzędników profilu na FB „Robert Krupowicz – twój burmistrz Goleniowa”. Więcej zobacz na załączonym filmie.

l.o.

powiązane – „Za śmieci bez zmian?”, „6 mln zł deficytu i dyscyplina klubowa

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Powiatowy rynek pracy – na razie bez zmian

Powiat. Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Urszula Witkowska w rozmowie z nami mówi o aktualnym stanie powiatowego rynku pracy.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Pytaliśmy o stan bezrobocia oraz o prognozy na najbliższy czas. Dyrektor Witkowska mówi też o wsparciu jakie można uzyskać za pośrednictwem PUP w ramach „Tarczy Antykryzysowej”. Te ostatnie informacje są dostępne na stronie urzędu – także te dotyczące nowych uregulowań co do pobytu obcokrajowców zatrudnionych w Polsce. Więcej w rozmowie obok.

Red.

powiązane – „PUP – można składać wnioski

Kontynuuj czytanie
Reklama

Na czasie