Connect with us

Aktualności

Jazda bez zahamowań

NOWOGARD. Na stronie nowogardzkiego SLD wciąż trwa wojenka z lokalnymi dziennikarzami. Przekraczane są przy tym, wydaje się, wszelkie granice przyzwoitości.

Opublikowane

w dniu

Po zjadliwym komentarzu pod adresem redaktora naczelnego "Dziennika Nowogardzkiego" przyszedł czas na wrażego pismaka "GG".

"Kim właściwie jest ten redaktor Palica z Goleniowa? Czy on pracuje w gazecie goleniowskiej czy w Radiu Szczecin? Bo jeżeli te swoje androny pisze za prywatne pieniądze, to problem właściciela, a jeżeli za publiczne się utrzymuje, a dorabia u prywaciarza to ja mówię – nie zgadzam się na to (…)", pisze tyle anonimowa, co najpewniej fikcyjna Emerytowana nauczycielka z Goleniowa w tekście udającym list do redakcji. Dalej jest jeszcze ciekawiej.

"Nie rozumiałam toku rozumowania pana Palicy, ale kilka dni temu moja nieświadomość została nagrodzona – mamusia redaktora Palicy zamierza startować w najbliższych wyborach samorządowych. Czy Maria Palica to ta sama, która w latach 60 XX wieku zapisała się do PZPR i do końca żywota nieboszczki, była jej aktywnym członkiem? Jeżeli ta sama to czegoś tu nie rozumiem, ale wszystko stało się jasne. Najwidoczniej synuś chce swym hałasem zatuszować przeszłość swej rodzicielki., ale są tacy jak ja, którzy jeszcze żyją i wiele pamiętają".

List jest anonimowy, nie wiadomo, kto wydał zgodę na jego publikację, wysłane wcześniej na podany na stronie adres mailowy pytania o to, kto odpowiada za redagowanie strony, zbyte zostały przez nowogardzkich działaczy SLD milczeniem. Zarząd wojewódzki partii również do tej pory sprawy nie skomentował.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie