Connect with us

Bez kategorii

Jak obwodnica Szczecina wpłynie na gminę?

Goleniów. Wiceburmistrz Tomasz Banach mówi nam, co oznacza dla gminy planowana zachodnia drogowa obwodnica Szczecina.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Z załączonej rozmowy dowiadujemy się też o pracach planistycznych i zamiarach gminy co do inwestycji mieszkaniowych oraz przemysłowych – ich lokalizacjach, rodzajach i sposobach ich organizacji.

red.

powiązane – „Węzeł „Modrzewie

Bez kategorii

Inspektor o roku zarazy

Powiat. Marek Frydrych opowiada jak wyglądała sytuacja epidemiologiczna w ciągu minionego roku w naszym powiecie i jaka jest teraz.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, który koordynuje działania związane z pandemią innych służb w czasie zarazy, mówi z jakim wirusem mieliśmy do czynienia rok temu, a z jakim dzisiaj. Z rozmowy dowiadujemy się jak doświadczenia nabyte przez miniony rok przez różne służby w walce z zarazą wpływają na ich działania. Marek Frydrych dzieli się też osobistymi refleksjami z pracy, której jeszcze rok temu nikt się nie spodziewał.

red.

powiązane – „Panika jest najgorszym scenariuszem

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Rok zarazy w parafii

Goleniów. Ks. proboszcz Krzysztof Musiałek TChr opowiada jaki był miniony rok dla prowadzonej przez niego parafii.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Czy liczba wiernych uczestniczących w Mszach Świętych i sakramentach w goleniowskiej parafii pw. Św. Katarzyny bardzo się przez miniony rok zmieniła? Jak zaraza wpłynęła na życie parafii, duszpasterstwo, jej finanse? Czy wymuszone przez zarazę miany organizacyjne i techniczne będą trwałe? Wreszcie czy czas zarazy mocno zweryfikował wiarę i jej praktykę wśród parafian? Na te i wiele innych pytań odpowiada w rozmowie obok ksiądz Musiałek informując także, jak będą wyglądały nadchodzące święta w parafii.

red.

powiązane – „Męski Różaniec” na ulicach po raz drugi

Kontynuuj czytanie

Bez kategorii

Dlaczego sukcesja, a nie konkurs?

Goleniów. Nowy dyrektor Goleniowskiego Domu Kultury mówi nam o powołaniu na 3 lata bez konkursu i pokoleniu wychowanków „Teatru Brama”.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Dyrektor Maciej Ratajczyk opowiada w materiale obok, czym dla niego jest dom kultury w takiej gminie jak nasza. Przedstawia też swoje plany na 3 lata i możliwości ich realizacji. Poznajemy też trochę w zarejestrowanej rozmowie jakim jest człowiekiem…

red.

powiązane – „Przekazanie stanowiska”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie