Connect with us

Aktualności

Ja też na chwilunię…

Kolejna zabawna sytuacja drogowa spowodowana przez panią z prawem jazdy. Zdarzenie ze środy, około 15.30.

Opublikowane

w dniu

Na Szczecińskiej, na wysokości bloku nr 11 stoi na chodniku nieprawidłowo zaparkowane mitsubishi, światła ma zapalone. W pewnym momencie zaczyna tyłem zjeżdżać z chodnika na jezdnię. Jadący ulicą VW passat nie ma czasu się cofać, kierująca nim kobieta trąbi na kierowcę mitsubishi, by się zatrzymał. Żadnej reakcji. Japończyk zjeżdża z chodnika i uderza w passata, słychać trzask pękającego plastiku.
Za chwilę z drugiej strony ulicy biegnie do mitsubishi jakaś młoda kobieta. Otwiera drzwi kierowcy, wsiada – i dopiero wtedy się okazuje, że za kierownicą nikogo nie było.
Jak się po chwili wyjaśniło, pani z mitsubishi „tylko na chwilkę” zostawiła autko samo sobie, by pobiec do odległego o sto metrów bankomatu. Samochód podobno zostawiła na biegu i z zaciągniętym hamulcem ręcznym. Wredne autko mimo to skorzystało z okazji i udało się na samowolną, krótką wycieczkę na drogę publiczną. Skutkiem są uszkodzenia przodu passata, które zostaną usunięte na koszt właściciela mitsubishi.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.

Na dzisiejszym posiedzeniu rady powiatu radni przyjęli uchwały uruchamiające formalnie proces połączenia szpitala goleniowskiego ze szczecińskim szpitalem SPSK 2 na Pomorzanach.

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedział radny PiS Arkadiusz Guziak, który był inicjatorem połączenia szpitali kilka dni temu na połączenie wyraził zgodę senat Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Także NFZ zgodził się na cesję kontraktu goleniowskiego szpitala na SPSK 2. Natomiast Starosta poinformował radnych, że z jego ustaleń z dyrektorem Sygutem z Pomorzan terminem finalnego połączenia szpitali jest 1 stycznia 2022r.

powiązane – „Szpital w użytkowanie za… 5 tys zł”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie