Connect with us

Aktualności

Ina ogrywa Energetyka!

To była udana sobota dla zespołów Iny Goleniów, Pomorzanina Nowogard i Promienia Mosty, które wygrały swoje ligowe spotkania. Porażki doznała jedynie Masovia.

Opublikowane

w dniu

Goleniowska Ina skazywana na przegraną w Gryfinie sprawiła niespodziankę rozbijając miejscowego Energetyka. Początek nie był optymistyczny, gdyż gospodarze prowadzili już 2:0. Później jednak to Ina czterokrotnie trafiała do siatki rywali i ostatecznie zwyciężyła 4:2. Dwa gole strzelił Wiśniewski, a po jednym trafieniu dołożyli Mojsiewicz i Jakubowski. Po tym zwycięstwie biało-zieloni z dorobkiem 11 punktów plasują się na szóstej pozycji. W lidze okręgowej za porażkę sprzed tygodnia zrehabilitował się Pomorzanin Nowogard, który na własnym terenie ograł zespół z czołówki tabeli Jezioraka 2:0 . Pierwszego gola zdobył Hubert Pędziwiatr, a wynik ustalony został po golu samobójczym. Pomorzanin po tym zwycięstwie awansował na pozycję wicelidera. W klasie okręgowej okazałe zwycięstwo Promienia Mosty, który 3:0 ograł Fagusa Kołbacz po golach Jastrowicza, Kowalskiego i Kijowskiego. Porażkę zanotowała jedynie Masovia Maszewo, która uległa w Gryficach tamtejszej Sparcie. 1:4. Honorowe trafienie dla maszewiaków zaliczył Bataliński. Po tej serii gier Promień plasuje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów, a Masovia pozycję niżej mając na swoim koncie osiem oczek. Na pełną relację ze wszystkich spotkań zapraszamy do najbliższego piątkowego wydania Gazety Goleniowskiej.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie