Connect with us

Aktualności

I znowu Hanza lepsza

Lekkoatleci KS Hanza Goleniów zdobyli złoty i srebrny medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegach Przełajowych,które odbyły się dziś w Żarkowie k. Jarocina. UKS Barnim wrócił bez żadnego medalu. Hanza zgarnęła 6 punktów, Barnim jedynie 3.

Opublikowane

w dniu

Złoty medal i 3 punkty dla klubu zdobył Piotr Bakan w biegu na 3km, Paweł Maniecki z Hanzy przybiegł na 11 miejscu, co dało klubowi 1 punkt. Daria Potomska z KS Hanza zdobyła srebrny medal w biegu na 2,5 tys. m i 2 punkty dla klubu.

Julia Laskowska z UKS Barnim była dziewiąta w biegu na 1500 m, a Maciej Pastuszka dziesiąty w biegu na 2 tys. m, Olivia Reinsch czternasta w biegu na 1,5 km. Zdobyli dla swojego klubu po 1 punkcie.

KS Hanza okazał się najlepszym klubem pod względem liczby punktów zdobytych Zarkowie. W zawodach startowali zawodnicy 28 klubów.

Sekcja lekkoatletyczna KS Hanza dostała w tym roku od gminy   6 tys. zł na swoją działalność, sekcja lekkoatletyczna UKS Barnim – 120 tysięcy zł. Jak widać, efekty są dokładnie odwrotne do ilości pieniędzy przeznaczanych na dany klub.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie