Connect with us

Aktualności

Hubas w trasie

W ubiegły piątek oficjalnie ruszyła trasa koncertowa #StreetArt2019 goleniowskiego projektu muzycznego Hubas.

Opublikowane

w dniu

Trasa ta to prawie 40 ulicznych koncertów w ponad 20 miejscowościach położonych nad polskim wybrzeżem. Próba generalna odbyła się w czwartek  w Pogorzelicy przy licznym udziale publiczności, a dzień później odbył się pierwszy, ponad dwugodzinny koncert #StreetArt2019 w Dźwirzynie. Sceneria była dość nietypowa jak na akcję uliczną, scena na plaży, zachód słońca i publiczność na leżakach.

– Wystartowaliśmy i bardzo jesteśmy z tego powodu szczęśliwi. Ponownie możemy na naszych koncertach spotkać się oko w oko z publicznością, która jest najlepszym recenzentem naszych działań. Już zauważyliśmy, że magia żywych instrumentów naprawdę działa, a publiczność potrafi to docenić – mówi Hubert „Hubas” Biczkowski, założyciel projektu.

Repertuar składa się z własnych kompozycji pochodzących z albumu „Wstawaj” oraz najbardziej znanych polskich utworów, których teksty czy muzyka na stałe wpisały się w kanon polskiej muzyki.  
Wszystkie terminy #StreetArt2019 dostępne są na www.hubas.pl oraz na oficjalnym funpage`u www.facebook.com/projekthubas.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie