Connect with us

Kultura

Happening w Stepnicy

Stepnica. Happening „Marzyciele” w sobotę o 17.00.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

To podsumowanie dwutygodniowych warsztatów artystycznych, odbywających się w Stepnicy. Młodzież w wieku 13-18 lat przez cały ten czas pracuje pod okiem instruktorów na zajęciach aktorskich, muzycznych, scenograficznych i plastycznych. Finałowy spektakl będzie zakończeniem pracy twórczej na każdym z nich. Widowiska odbędzie się w Stepnicy (25.07.2020) o godzinie 17:00.

Ponieważ pandemia nie odpuszcza, inscenizacja musi odbyć się pod specjalnymi wytycznymi, zgodnymi z rygorami Sanepidu i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. I tak maksymalna ilość uczestników będzie wynosić 150 osób. Aby otrzymać wejściówkę na spektakl, należy zadzwonić na dedykowane numery telefonów i zapisać się na listę. Widzowie zostaną poproszeni o podanie imienia, nazwiska oraz numeru telefonu. Przed happeningiem otrzymają informację SMS-em, gdzie i o której godzinie mają się pojawić. Wszyscy będą musieli podpisać oświadczenie o stanie zdrowia, które- w razie stwierdzenia przypadku zarażenia koronawirusem- będzie dostępne do wglądu Sanepidu.

Numery telefonu do zapisów:

Stepnica: 519 718 956

red.

powiązane – „Stepnica – lato w teatrze”

Kultura

KRZYK w Nitrze

Maszewo. W Nitrze na Słowacji gra dzisiaj Teatr „Krzyk”

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

„HEJ TY” to spektakl w reżyserii Anny Giniewskiej oraz Marka Kościółka na otwarcie tamtejszego Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Młodzieżowych. To pierwszy wyjazd międzynarodowy teatru w czasie pandemii.
Wyjazd udał się przeprowadzić dzięki wsparciu województwa zachodniopomorskiego, które jest głównym partnerem teatru przy tym wyjeździe, który reprezentuje nie tylko Maszewo, powiat goleniowski, ale właśnie województwo zachodniopomorskie oraz nasz kraj.

red.

powiązane – „Krzyk dofinansowany”

Kontynuuj czytanie

Kultura

Inauguracja w NDK

Nowogard. Na 10 września br Nowogardzki Dom Kultury zapowiada inaugurację roku kulturalno-oświatowego.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Podczas spotkania przybliżone zostaną sylwetki instruktorów oraz działalność pracowni i zespołów. Start godz. 17:00, sala widowiskowa NDK.

red.

powiązane – „Lato przeniesione na… jesień”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

„Brama” żegna amfiteatr

Goleniów. „Teatr Brama” planuje pożegnać amfiteatr i rozpocząć w „Rampie Kultura”.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Na początku września TB chce zaprosić na ostanie spotkanie w swojej wieloletniej siedzibie w amfiteatrze, a w listopadzie przeprowadzić „Bramat” już w nowej – „Rampie-Kultura”.

red.

powiązane – „Rampa – otwarcie dopiero w listopadzie”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie