Connect with us

Aktualności

Hanza gromi w derbach

Najciekawszym meczem w rozgrywkach A-klasy w mijający weekend był pojedynek derbowy w grupie III, gdzie Hanza Goleniów zmierzyła się z Pomorzaninem Przybiernów.

Opublikowane

w dniu

Mecz tych dwóch ekip zakończył się wysokim triumfem gospodarzy. Hanza rozbiła Pomorzanina 5:0 po trzech golach Dyca oraz po jednym trafieniu Słabego i Lebiody. Warto w tym miejscu nadmienić, że drużyna z Goleniowa nie poniosła jeszcze nigdy w swojej historii porażki ligowej na własnym boisku, a że dobrze dzieje się w Klubie Piłkarskim Hanza, niech świadczy fakt, że w ostatnim tygodniu klub ten pozyskał kolejnego sponsora, którym jest firma KiK, która przekazała dla seniorów, juniorów i przedszkolaków stroje sportowe. Poniżej pozostałe wyniki drużyn A-klasy z weekendu oraz miejsca w tabeli. KLASA A Grupa 1 Pionier Żarnowo – Orzeł Prusinowo 4:2 Pionier zajmuje 10.miejsce Grupa 2 Czarni Marianowo – Dąb Dębice 0:3 Dąb jest liderem tabeli mając trzy punkty przewagi nad drugim Rolpolem Chlebowo Grupa 3 Hanza Goleniów – Pomorzanin Przybiernów 5:0 Chemik II Police – Orzeł Łożnica 6:0 Wołczkowo-Bezrzecze – OKS Euroinsbud Goleniów 3:0 Zalew Stepnica – Orzeł Grzędzice 5:1 Wicher Reptowo – Pomorzanin II Nowogard 2:1 Hanza jest liderem tabeli. Na 4. miejscu plasuje się Pomorzanin Przybiernów, 7. jest Zalew Stepnica, 9. Orzeł Łożnica, 10. OKS Euroinsbud Goleniów, a 11. Pomorzanin II Nowogard  

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie