Connect with us

Aktualności

Hala za rok

Dziś (piątek 10 lipca) otwarto oferty na budowę hali gimnastycznej przy Gimnazjum nr 2 w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

 W przetargu złożono pięć ofert. Najniższą cenę zaoferowała firma Skanska SA z Warszawy, która za wybudowanie hali sportowej chce 6 774 102,04 zł i oferuje 61 m-cy gwarancji oraz 60 m-cy rękojmi. Niewiele więcej (6,86 mln zł) zaoferowało przedsiębiorstwo BPP Sp. z o.o. ze Szczecina. Najdroższa oferta opiewała na prawie 8,6 mln zł.

Wszystkie oferty zostaną teraz zbadane od strony formalnej. Wybrana zostanie oferta najkorzystniejsza, przy czym 90 procent punktów można otrzymać za zaproponowaną cenę, 10% za długość okresu gwarancji i rękojmi.

Hala ma być gotowa do 14 października 2016 r. Stanie na lewo od widocznego na zdjęciu budynku gimnazjum.

Gimnazjum nr 2 dziś ma do dyspozycji jedynie niewielką salkę gimnastyczną o powierzchni boiska do siatkówki, wybudowaną w latach sześćdziesiątych ub. wieku.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie