Connect with us

Aktualności

Hala już pod dachem

Jest szansa, że kilka tygodni przed planowanym terminem, wyznaczonym na koniec października, oddana zostan do użytku nowa hala sportowa, która powstaje przy Gimnazjum nr 2 w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Prace budowlane, realizowane przez firmę Skanska, posuwają się do przodu w bardzo szybkim tempie. Dyrektor goleniowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzej Łukasiak, który miał okazję obejrzeć obiekt od wewnątrz twierdzi, że wkrótce rozpoczną się w nim prace wykończeniowe i jest duża szansa na to, że budowlańcy uwiną się szybciej, niż jest to zaplanowane.
Obiekt wykonywany jest kosztem blisko 7 milionów złotych. W jego wnętrzu pomieści się między innymi pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej, które będzie można dzielić kurtynami na trzy mniejsze place do gry, trybuny na 300 osób i szatnie. Tydzień temu mieliśmy okazję zajrzeć do nowej hali. Prezentujemy więc kilka zdjęć z jej
wnętrza, a także fotografie wykonane przez pracowników firmy Skanska podczas montażu legarów dachowych.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie