Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Gwiazdy sportu w Goleniowie

Już w najbliższą środę odbędzie się druga edycja lekkoatletycznego mityngu Bestseller Goleniów Athletics Park.

Opublikowane

w dniu

Na goleniowskim stadionie pojawią się lekkoatleci, których na co dzień możemy oglądać w telewizji, także ci najbardziej utytułowani. Będą to między innymi „aniołki Matusińskiego”, czyli Iga Baumgart-Witan i Patrycja Wyciszkiewcz, które wystartują w biegu na 400 metrów, rekordzista Polski w pchnięciu kulą Michał Haratyk, młociarka Joanna Fiodorow, Michał Rozmys (pobiegnie na 800 m), Krystian Zalewski (3000 m), ale też reprezentantka Danii Karoline Bjerkeli Grøvdal (5000 m), Brytyjka Revee Walcott-(800 m) czy Kubanka Rose Mary Almanza (800 m). W roli komentatorów wydarzeń na stadionie wystąpią były halowy mistrz świata w siedmioboju Sebastian Chmara oraz Jarosław Marendziak z TVP Szczecin.

Główna część zawodów rozpocznie się o godzinie 18:15, wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.gap.goleniow.pl.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie