Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Gwiazdy lekkiej atletyki w Goleniowie

Strona goleniow.pl podaje nazwiska pierwszych ośmiu gwiazd międzynarodowego mityngu lekkoatletycznego, który odbędzie się 20 czerwca na stadionie miejskim w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Według oficjalnej strony gminy będą to:

* Krystian Zalewski (Polska, 2000 m z przeszkodami) – Wicemistrz Europy (Zurych 2014), 9. miejsce w Mistrzostwach Świata (Pekin 2015), wielokrotny Mistrz Polski na 3000 m z przeszkodami, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro (2016)
* Michał Rozmys (Polska, 800 m) – 3. miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy na 1500 m (2017), 11. miejsce w Mistrzostwach Świata na 800 m (2017), Mistrz Polski Seniorów na 800 m (2017), srebrny medalista Drużynowych Mistrzostw Europy (2017)
* Joanna Jóźwik (Polska, 800 m) – 3. miejsce w Mistrzostwach Europy (Zurych 2014), 5. miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro (2016), wielokrotna Mistrzyni Polski na 800 m
* Meghan Beesley (Wielka Brytania, 400 m przez płotki) – 2. miejsce w Halowych Mistrzostwach Świata w sztafecie 4 x 400 m
* Thobias Montler Nilsson (Szwecja, skok w dal) – 3. miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy (2017)
* Patrycja Wyciszkiewicz (Polska, 400 m) – Mistrzyni Europy Juniorów w Rieti, 3. miejsce na MME w Tallinie, 3. miejsce na MŚ w Londynie (2017) 4 x 400 m, 2. miejsce na HMŚ w Birmingham (2018) 4 x 400 m
* Brittany McGowan (Australia, 800 m) – Mistrzyni Australii
* Noelie Yarigo (Benin, 800 m) – półfinalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro (2016), półfinalistka Mistrzostw Świata w Londonie (2017)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie prowadzi rozmowy z kolejnymi zawodnikami. Pełna obsada BGAP 2018 będzie znana do końca maja.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie