Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Grzegorz Stępniak najlepszy w Estonii

Goleniowianin Grzegorz Stępniak, obecnie jeżdżący w zawodowej grupie kolarskiej Team Wibatech Merx 7R, triumfował w najważniejszym wyścigu w Estonii – Tour of Estonia.

Opublikowane

w dniu

Pierwszy etap o długości blisko 200 km wiódł z Tallina do Tartu. Jako że profil trasy był dosyć płaski, wiadomo było, że najważniejsze role odegrają sprinterzy, a że goleniowianin od lat specjalizuje się w takiej jeździe, uchodził za jednego z faworytów. Mimo kilku ucieczek, o końcowym triumfie decydował finisz z peletonu. Najszybszy okazał się zawodnik białoruskiego klubu Mińsk Cycling Club, jednak dzięki bonifikatom, które G. Stępniak zdobył na lotnych premiach, został on liderem wyścigu. Drugi i ostatni etap Tour of Estonia liczył 173 km, na co składało się 18 rund po ulicach Tartu po 9,6 km każda. Stępniak wystartował w koszulce lidera i utrzymał swoje prowadzenie w generalnej klasyfikacji. Na mecie goleniowianin ponownie był drugi, co jednak nie przeszkodziło mu ostatecznie triumfować!

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie