Connect with us

Aktualności

Gryf walczy o ligę

W piątek 19 stycznia w Goleniowie rozpoczyna się 1. Turniej Strefowy o awans do II ligi koszykówki. Przez trzy dni goleniowski Gryf rozegra trzy mecze z najlepszymi zespołami z Wielkopolski. Rewanże nastąpią za miesiąc na boiskach rywali.

Opublikowane

w dniu

Wszystkie drużyny do rywalizacji strefowej przystąpią z punktami zdobytymi w bezpośrednich pojedynkach w ligach wojewódzkich. – Jestem zadowolony z okresu przygotowawczego. Uważam, że przećwiczyliśmy zarówno taktykę jak i poprawiliśmy przygotowanie fizyczne. Teraz wszystko zweryfikuje boisko. Jeżeli to co wypracowaliśmy na zajęciach przełoży się na poczynania na parkiecie to o wyniki jestem spokojny. Uważam, że w najbardziej komfortowej sytuacji znajduje się Bombardier, my z resztą klubów z Wielkopolski będziemy walczyli o pozostałe miejsca premiowane awansem – powiedział Marcin Zarzeczny, szkoleniowiec Gryfa. Działacze goleniowskiego klubu szykują sporo atrakcji dla kibiców, którzy przybędą na mecze. W piątek w trakcie pojedynku ze Stalą Ostrów przeprowadzony zostanie konkurs HELIOS SHOT tj. rzutu z ok. 8 metrów. W sobotę w przerwie spotkania Gryfa z KKS Kalisz show taneczne zapewni szkoła Dance Colours Studio, zaś w niedzielę mecz z Tarnovią uatrakcyjnią występy sekcji tanecznej Wood&Brass Band. Dodatkowo w sobotę i niedzielę w hali zorganizowany zostanie przez Bawialnię Figlarnię kącik zabaw dla dzieci. Zapraszamy w weekend do hali przy ul. Niepodległości 1 w Goleniowie! Oficjalny zwiastunu turnieju pod adresem:  https://www.youtube.com/watch?v=M8vaxNvQuQo

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Menadżer skarbnikiem

Goleniów. Andrzej Cieśliński opuścił fotel prezesa PGK i przeniósł się do UMiG – jest nowym skarbnikiem gminy.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami podsumowuje swoja dwuletnia pracę w PGK, mówiąc o aktualnym stanie spółki i jej głównym zadaniu, czyli odbiorze gminnych śmieci. Druga część rozmowy traktuje o wyzwaniach jakie niesie ze sobą funkcja skarbnika. Cieśliński mówi nam dlaczego będąc „menadżerem do wynajęcia” przyjął propozycje burmistrza i czy będzie tylko głównym księgowym budżetu, czy kreatywnym finansistą.

Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Cieśliński za Guzikiewicza

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie