Connect with us

Aktualności

Gryf poznał rywali w II lidze

Stomil Olsztyn, Asseco II Gdynia oraz Trefl II Sopot to dla kibiców najatrakcyjniejsi rywale goleniowskiego Gryfa w nowym sezonie 2017/18. Dziś Polski Związek Koszykówki ogłosił podział na grupy w II lidze oraz terminarz spotkań.

Opublikowane

w dniu

Nastąpiło sporo zmian w grupie A II ligi, gdzie ponownie znalazł się Gryf Goleniów. Przede wszystkim grupa liczy obecnie 14 drużyn, a nie 13. jak w poprzednim sezonie. Ne ma już takich ekip jak Politechnika Poznań (spadek) oraz TKM Włocławek (wycofał się z rozgrywek), pojawiły się za to trzy nowe kluby, a są to Obra Kościan (7.zespół gr.D poprzedniego sezonu) i Sokół Międzychód (11.miejsce w gr.D w poprzednim sezonie) oraz Stomil Olsztyn (przegrał baraże o II ligę, jednak dostał zaproszenie do procesu licencyjnego od PZKOSZ i przeszedł pozytywnie weryfikację). Poza tymi klubami Gryf spotka się z drużynami, z którymi rywalizował w poprzednim sezonie a więc AZS UMK Toruń, Biofarm Basket Suchy Las, Domino Inowrocław, Asseco II Gdynia, Decka Pelpin, Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne, Sklep Polski MKK Gniezno, SMS PZKosz Władysławowo, Politechnika Gdańska oraz Trefl II Sopot. Pierwszy mecz Gryf rozegra 23.września w Sopocie z rezerwami Trefla. W Goleniowie druga liga zawita w weekend 30.09, a rywalem Gryfa będzie Asseco II Gdynia.  

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie