Connect with us

Aktualności

Gryf powalczy o czwarte miejsce

Już w nadchodzącą niedzielę 5 marca goleniowski Gryf rozegra ostatni mecz rundy zasadniczej drugoligowego sezonu. O godz. 14.00 w hali widowiskowej przy ul. Niepodległości 1 goleniowianie podejmą rezerwy Trefla Sopot.

Opublikowane

w dniu

Najważniejsza informacja dla wszystkich kibiców  jest taka, że Gryf w debiutanckim sezonie zapewnił sobie już udział w fazie play off o mistrzostwo II ligi. Kwestią otwartą pozostaje miejsce, jakie Gryf zajmie po ostatniej serii spotkań. Dlaczego warto powalczyć o zwycięstwo? Bo może ono spowodować, że goleniowianie zajmą czwartą pozycję, która zagwarantuje im przewagę boiska w fazie play off. Zespół Trefla II aktualnie znajduje się na ósmej pozycji z bilansem 12 zwycięstw i 11 porażek. Sopocianie w piątek przegrali przed własną publicznością z SMS Pzkosz Władysławowo 72:78, a najwięcej 19 punktów dla tej drużyny zdobył Damian Ciesielski.  Z kolei goleniowski Gryf do dzisiejszego meczu przystępuje po bardzo efektownym wyjazdowym zwycięstwie w Gdańsku. W minioną niedzielę podopieczni duetu trenerskiego Andrzej Molenda – Marcin Zarzeczny pokonali w Gdańsku Politechnikę 72:59, a do zwycięstwa goleniowian w tamtym spotkaniu poprowadzili Maciej Adamkiewicz zdobywca 20 punktów i Tomasz Balcerek, który rzucił 16 oczek i gdyby nie brak jednej asysty mógłby zanotować drugi triple-double w tym sezonie. Gryf obecnie plasuje się na szóstym miejscu w tabeli z bilansem 14 zwycięstw i 9 porażek.  Na to spotkanie zarząd klubu przygotował niespodziankę dla wszystkich pań, które wybiorą się na ten mecz. Przed wejściem na trybuny czekał będzie drobny upominek z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie