Connect with us

Aktualności

Gryf powalczy o czwarte miejsce

Już w nadchodzącą niedzielę 5 marca goleniowski Gryf rozegra ostatni mecz rundy zasadniczej drugoligowego sezonu. O godz. 14.00 w hali widowiskowej przy ul. Niepodległości 1 goleniowianie podejmą rezerwy Trefla Sopot.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Najważniejsza informacja dla wszystkich kibiców  jest taka, że Gryf w debiutanckim sezonie zapewnił sobie już udział w fazie play off o mistrzostwo II ligi. Kwestią otwartą pozostaje miejsce, jakie Gryf zajmie po ostatniej serii spotkań. Dlaczego warto powalczyć o zwycięstwo? Bo może ono spowodować, że goleniowianie zajmą czwartą pozycję, która zagwarantuje im przewagę boiska w fazie play off. Zespół Trefla II aktualnie znajduje się na ósmej pozycji z bilansem 12 zwycięstw i 11 porażek. Sopocianie w piątek przegrali przed własną publicznością z SMS Pzkosz Władysławowo 72:78, a najwięcej 19 punktów dla tej drużyny zdobył Damian Ciesielski.  Z kolei goleniowski Gryf do dzisiejszego meczu przystępuje po bardzo efektownym wyjazdowym zwycięstwie w Gdańsku. W minioną niedzielę podopieczni duetu trenerskiego Andrzej Molenda – Marcin Zarzeczny pokonali w Gdańsku Politechnikę 72:59, a do zwycięstwa goleniowian w tamtym spotkaniu poprowadzili Maciej Adamkiewicz zdobywca 20 punktów i Tomasz Balcerek, który rzucił 16 oczek i gdyby nie brak jednej asysty mógłby zanotować drugi triple-double w tym sezonie. Gryf obecnie plasuje się na szóstym miejscu w tabeli z bilansem 14 zwycięstw i 9 porażek.  Na to spotkanie zarząd klubu przygotował niespodziankę dla wszystkich pań, które wybiorą się na ten mecz. Przed wejściem na trybuny czekał będzie drobny upominek z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Tylko dla niewierzących – mężczyźni z różańcem na ulicach Goleniowa

Goleniów. Za tydzień o poranku, ulicami Goleniowa przejdą mężczyźni z różańcami w rękach w pierwszym „Męskim Różańcu”.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Ks. Rafał J. Sorkowicz Schr z parafii pw. Św. Katarzyny w Goleniowie w rozmowie z nami tłumaczy dlaczego pierwszy, dlaczego męski i wreszcie dlaczego różaniec i to odmawiany na ulicach miasta w sobotni poranek 3 października.

red.

powiązane – „Całonocna adoracja

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Dyrektor na rok, a może dłużej…

Goleniów. Z Michałem Gryczem, nowym dyrektorem ZS nr 1, rozmawiamy o kierowaniu szkołą w czasie pandemii.

Avatar

Opublikowane

w dniu

„Pani Wojtysiak nagle zrezygnowała no i poprosiła mnie był kontynuował jej dzieło” – mówi dyrektor Grycz – „Dałem sobie rok żeby zobaczyć czy ja sobie dam radę, czy ludzie dadzą ze mną radę. Jeżeli wszystko będzie w porządku i ja będę zadowolony to myślę, że to się zakończy moim udziałem w przyszłorocznym konkursie…” Więcej w nagraniu obok.

red.

powiązane – „Zespołu Szkół nr 1 – zmiana dyrektora”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Spalarnia nie musi być w Goleniowie, ale Goleniów ma najlepszą lokalizację – mówi Chrzanowski.

Goleniów. Przewodniczący CZG R-XXI Jacek Chrzanowski opowiada o planach powstania w Goleniowie czystej spalarni odpadów.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Około 20 tysięcy ton frakcji odpadów ma rocznie do spalenia związek 27 gmin, do którego chce przystąpić gmina Goleniów. Goleniów ma pomiędzy bazą PGK, a PEC odpowiednią lokalizację. Ale w grę wchodzi także Łobez, Świnoujście i Drawsko. To nie jedyne plany jakie z gmina Goleniów wiąże R-XXI. Więcej o spalarni, jej technologii, samym R-XXI i jego planach inwestycyjnych oraz koncepcji udziału gminy Goleniów w związku i korzyściach z tego płynących, mówi w rozmowie obok przewodniczący Chrzanowski.

red.

powiązane – „Termiczna obróbka odpadów w Goleniowie?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie