Connect with us

Aktualności

Gryf gromi rywala

Pierwsza przeszkoda pokonana. Goleniowski Gryf łatwo rozprawił się dziś z MKS Konin wygrywając różnicą aż 39 punktów.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

Goleniowianie zakończyli mecz iponującym rezultatem 87:48. – W skrócie możnaby powiedzieć, że mecz bez większej historii. Moi zawodnicy dosyć gładko uporali się z bardzo młodym zespołem rywala. Praktycznie od początku spotkania kontrolowaliśmy jego przebieg, narzuciliśmy swoją taktykę, z którą MKS kompletnie sobie nie poradził. Dzięki temu szybko zyskaliśmy przewagę, którą sukcesywnie powiększaliśmy. W trzeciej i czwartej kwarcie widać było, że gospodarze pogodzili się z porażką więc pozostało nam kontrolować przebieg spotkania. Jutro spodziewam się o wiele trudniejszej przeprawy. Basket to drużyna, która ma w składzie wielu bardziej doświadczonych zawodników niż MKS, więc spotkanie to będzie zupełnie inne – podsumował mecz Andrzej Molenda, trener Gryfa. Zmianie uległa godzina rozpoczęcia jutrzejszego spotkania. Na prośbę gospodarzy mecz Basket Konin – Gryf Goleniów rozpocznie się o godzinie 16 (a nie o 14 jak wcześniej było ustalone). Relacja na żywo z tego pojedynku na kanale twitterowym:  https://twitter.com/GryfGoleniow.       

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Spalarnia nie musi być w Goleniowie, ale Goleniów ma najlepszą lokalizację – mówi Chrzanowski.

Goleniów. Przewodniczący CZG R-XXI Jacek Chrzanowski opowiada o planach powstania w Goleniowie czystej spalarni odpadów.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Około 20 tysięcy ton frakcji odpadów ma rocznie do spalenia związek 27 gmin, do którego chce przystąpić gmina Goleniów. Goleniów ma pomiędzy bazą PGK, a PEC odpowiednią lokalizację. Ale w grę wchodzi także Łobez, Świnoujście i Drawsko. To nie jedyne plany jakie z gmina Goleniów wiąże R-XXI. Więcej o spalarni, jej technologii, samym R-XXI i jego planach inwestycyjnych oraz koncepcji udziału gminy Goleniów w związku i korzyściach z tego płynących, mówi w rozmowie obok przewodniczący Chrzanowski.

red.

powiązane – „Termiczna obróbka odpadów w Goleniowie?”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Czekamy na zaproszenie od burmistrza

Goleniów. Mieszkańcy okolic ulicy Metalowej nie rezygnują z walki o nowa ulicę, a burmistrz mówił o nowym dofinansowaniu jej budowy.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Ich przedstawicielka Irena Henkelman, spotkała się z radnymi. Co mówiła radnym oraz bezpośrednio na zatłoczonej ulicy prezentujemy w materiale filmowym obok.
Na samej sesji przed zwolnieniem chorobowym burmistrz Robert Krupowicz niespodziewanie poinformował, że jest możliwość zwiększonego dofinansowania tej budowy ze środków zewnętrznych.

red.

powiązane – „Metalowa dofinansowana

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Rok szkolny inaczej

Goleniów. Zachodniopomorski Kurator Oświaty mówi nam o rozpoczynającym się we wtorek roku szkolnym.

Avatar

Opublikowane

w dniu

Magdalena Zarębska-Kulesza potwierdza, że praktycznie w każdej szkole może być nieco inaczej, bo wiele zależy od decyzji dyrektora placówki. To bowiem dyrektorz mają decydujący wpływ na organizacje zająć w nowym roku szkolnym w czasie obostrzeń wynikających z pandemii. Jednak rodzice też nie stracili uprawnień do kontrolowania tego, co się teraz w szkołach będzie działo. Więcej – patrz nagranie.

red.

powiązane – „Matury w powiecie

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie