Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Gryf Goleniów „odsłonił karty”

W piątek 23 września, nieco ponad 24 godziny przed historycznym dla Gryfa inauguracyjnym meczem II ligi koszykówki w Gdyni odbyła się oficjalna prezentacja zespołu.

Opublikowane

w dniu

Przybyli na tę uroczystość zawodnicy, przedstawiciele lokalnych władz, sponsorzy i sympatycy mieli okazję poznać oficjalny skład zespoły na sezon 2016/17, oraz cały sztab osób, który będą pracowały na rzecz klubu w nowym sezonie.  Kadra na ten moment liczy 14 zawodników, zachowany został trzon zespołu z poprzedniego sezonu, który wywalczył awans, a dodatkowo zespół wzmocnili Piotr Knowa, Marcin Kowalski, Leszek Kulczyński i Marcin Żylak, którzy w poprzednim sezonie stanowili o sile Bombardiera Szczecin. Z drużyną pożegnali się zaś Tomasz Góra, Martin Kazimierczak, Maciej Pawlak i Marek Cwelich.  Zespół poprowadzi w tym sezonie duet trenerski Andrzej Molenda i Marcin Zarzeczny. Celem beniaminka II ligi jest zakwalifikowanie się do fazy play-off. Pierwszy mecz już dziś, tj. w sobotę 24 września. O godzinie 17.30 Gryf Goleniów zagra z Asseco II Gdynia. Relacje na żywo zostaną przeprowadzone przez: www.pzkosz.pl oraz www.twitter.com/GryfGoleniow.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie