Connect with us

Aktualności

Gryf Goleniów kontra Bombardier

W najbliższą sobotę o godzinie 15 w hali widowiskowej przy ul. Niepodległości w Goleniowie rozegrane zostaną trzecie w historii derby Pomorza Zachodniego w koszykówce pomiędzy zespołami Gryfa i Bombardiera Szczecin.

Opublikowane

w dniu

Oba zespoły rywalizują o awans do kolejnej fazy rozgrywek. By tak się stało muszą uplasować się co najmniej na pierwszych trzech pozycjach. Po dwóch dotychczas rozegranych seriach spotkań liderem tabeli jest Bombardier, który wygrał dwa spotkania (oba na wyjazdach: z Kotwicą 61:53 oraz ze Spójnią 82:56). Gryf po inauguracyjnym zwycięstwie w Stargardzie ze Spójnią 51:49, w drugiej serii spotkań uległ w wyjazdowym meczu Kotwicy 63:65 i zajmuje trzecią lokatę. Teraz nadszedł czas na inaugurację rozgrywek w Goleniowie. Gryf po letnich roszadach (m.in. pozyskaniu 23-letniego goleniowianina Wojciecha Złotego, w przeszłości zawodnika ekstraklasowej Kotwicy Kołobrzeg) jest w opinii wielu drużyną zdecydowanie silniejszą ekipą niż w poprzednich rozgrywkach, niektórzy twierdzą nawet, że mogącą w obecnym sezonie skutecznie powalczyć o awans do drugiej ligi. Stawką sobotniej konfrontacji będzie pozycja lidera tabeli. Początek spotkania o godzinie 15, wstęp wolny.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie