Connect with us

Aktualności

Gryf bezlitosny dla TKM-u

GRYF GOLENIÓW – TKM WŁOCŁAWEK 77:67 (16:13/21:13/26:21/14:20)

Opublikowane

w dniu

Gryf pokonał TKM Włocławek notując czwarte zwycięstwo z rzędu w II lidze koszykówki.

Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy wynik spotkania otworzyli celną trójką Matusiaka, a w 4. minucie prowadzili 11:5. Później jednak ekipa Gryfa wzięła się do roboty, a sygnał do tego dał grający trener Marcin Zarzeczny, który w pierwszych dziesięciu minutach zdobył 10 pkt., zaś Gryf po pierwszej kwarcie prowadził 16:13. Druga kwarta była solidna w wykonaniu goleniowian, którzy zwyciężyli ją różnicą ośmiu punktów i na przerwę schodzili prowadząc 11 punktami.

W trzeciej kwarcie Gryf kontrolował przebieg spotkania powiększając prowadzenie do czteranstu oczek (63:49). W ostatniej odsłonie meczu goście, nie mający nic do stracenia, postawili wszystko na jedną kartę, przez co przez moment ekipa goleniowska nieco się pogubiła, jednak nerwy w końcu zostały opanowane i Gryf odniósł zasłużone czwarte z rzędu ligowe zwycięstwo.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.

Na dzisiejszym posiedzeniu rady powiatu radni przyjęli uchwały uruchamiające formalnie proces połączenia szpitala goleniowskiego ze szczecińskim szpitalem SPSK 2 na Pomorzanach.

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedział radny PiS Arkadiusz Guziak, który był inicjatorem połączenia szpitali kilka dni temu na połączenie wyraził zgodę senat Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Także NFZ zgodził się na cesję kontraktu goleniowskiego szpitala na SPSK 2. Natomiast Starosta poinformował radnych, że z jego ustaleń z dyrektorem Sygutem z Pomorzan terminem finalnego połączenia szpitali jest 1 stycznia 2022r.

powiązane – „Szpital w użytkowanie za… 5 tys zł”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie