Connect with us

Aktualności

Grali, śpiewali, tańczyli i zbierali dla Lenki

W Przybiernowie i Goleniowie w miniony weekend odbyły się duże imprezy charytatywne na rzecz walczącej z siatkówczakiem Lenki Wawrzyckiej.

Opublikowane

w dniu

W sobotę wielki festyn odbył się w jej rodzinnej miejscowości, czyli Przybiernowie. Rozpoczęto mszą świętą, później jej uczestnicy przeszli na boisko w towarzystwie "wojskowych" grup rekonstrukcyjnych, motocyklistów oraz strażackiej orkiestry dętej. Na scenie zaprezentowały się między innymi zespół "Stawnianki", młodzi tancerze z zespołu "Jantar", śpiewali Natalia, Hyziu i Shymi, w międzyczasie prowadzone były aukcje najprzeróżniejszych gadżetów, a około godz. 16 nad stadionem przeleciała awionetka, rozrzucając cukierki. Podczas imprezy zebrano około 95 tys. zł.

Niedzielny koncert w Goleniowie prowadzili Hubert Biczkowski i „Goleniowianin Roku 2015” DJ Tom Swoon – Dorian Tomasiak. Na scenie pojawili się między innymi Joanna Stanuch, Jarosław Chilkiewicz i orkiestra dęta Wood & Brass Band. Na informację dotyczącą efektów kwesty wciąż czekamy.

Lenka Wawrzycka jest już w Nowym Jorku. Pieniądze na terapię, która ma by tam przeprowadzona, ma już w praktyce zabezpieczone.

Zdjęcia z imprezy w Przybiernowie, nadesłane przez pana Ryszarda Pęteckiego, można obejrzeć w naszej galerii.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie