Connect with us

Aktualności

Goleniowski park metalowy

Saxon, grający nieprzerwanie od 1977 roku klasycy Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu, będą gwiazdą drugiego dnia odbywającego się od wczoraj w Goleniowie festiwalu Rock Hard Ride Free.

Opublikowane

w dniu

Wczoraj uczestnicy połączonej ze zlotem motocyklowym imprezy muzycznej zobaczyli na scenie między innymi niemiecki Primal Fear, polski Behemoth, którego efektowny show wbrew wyrażanym tu i ówdzie obawom nie wywołał żadnych niezdrowych sensacji oraz szwedzki Candlemass, wieńczący dzień swoim nieśmiertelnym "Solitude".

Dzisiaj od południa trwa ciąg dalszy zabawy. Zaczął na małej scenie zespół Deathinition, zakończy (występ zaplanowany jest na godz. 23) Saxon. Przed gwiazdą wieczoru zobaczyć będzie można między innymi Forsaken, Night Demon i Raven.

Wejściówki na drugi dzień festiwalu dostępne będą przy wejściu, bilet kosztuje 104 zł. Powinno bez problemu wystarczyć dla wszystkich chętnych, bo frekwencja – to chyba jedyny minus dobrze zorganizowanej imprezy – chyba nieco poniżej oczekiwań.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie