Connect with us

Aktualności

Goleniowski Park Metalowy z prolongatą

Burmistrz Robert Krupowicz wysoko ocenił organizację zakończonego niedawno festiwalu rockowego w Goleniowskim Parku Przemysłowym (GPP).

Opublikowane

w dniu

Na dzisiejszej (5.07. br) konferencji prasowej w UMiG burmistrz z uznaniem wypowiadał się o organizacji festiwalu, podkreślając uznanie dla pracy jego prywatnych organizatorów – Stowarzyszenia Motocyklistów Goleniowskich. Szczególnie podobał mu się slogan związany z festiwalem –  "Goleniowski Park Metalowy" – jako dobry brand dla GPP i warty rozpropagowania. Burmistrz przyznał, że jedynym mankamentem imprezy była słaba frekwencja, co wiąże się niestety ze sporym deficytem finansowym imprezy, który muszą teraz pokryć organizatorzy. Zadeklarował, że jeżeli się do niego zwrócą o prolongatę pożyczki, jakiej gmina im udzieliła (termin spłaty upływa z końcem sierpnia br), to on na to przystanie na ogólnych warunkach – np. ustalając nowy termin na koniec tego roku. Zapytany, czy facebookowa wypowiedź jego doradcy d/s GPP Pawła Bartoszewskiego (mocno zaangażowanego w organizację festiwalu) o tym, że "…kasę się odrobi…" oznacza druga turę kwesty po sponsorach, Krupowicz kategorycznie zaprzeczył, jakoby była jakaś pierwsza tura takiej kwesty w wykonaniu jego doradcy, a w związku z tym nie będzie też drugiej. Zastrzegł raz jeszcze, że sam w pozyskiwaniu sponsorów dla festiwalu nie brał udziału i nie będzie tego robił rownież teraz. Dodał, że z jego rozmów z organizatorami wynika, iż kolejnej edycji imprezy w roku przyszłym nie będzie właśnie z powodu fiaska finansowego tegorocznej.

Burmistrz potwierdził, że na koncercie zespołu Saxon był oficjalnie jako burmistrz gminy, by zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią osobiście przywitać członków zespołu z estrady.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie