Connect with us

Aktualności

Goleniowscy dominatorzy

Kolejny raz sukcesy na swoim koncie zanotowali zawodnicy Klubu Strzelectwa Sportowego „Tarcza” LOK Goleniów. Tym razem świętowali triumfy na Mistrzostwach Polski seniorów, które odbywały się we Wrocławiu od 3 do 6 lipca.

Opublikowane

w dniu

Najlepszy start zanotował Marcin Majka, który będąc jeszcze juniorem zdobył brązowy medal w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów leżąc, w karabinie pneumatycznym 60 strzałów był szósty,w „trzech postawach” zajął dziewiątą lokatę.
Również w konkurencji 60 strzałów leżąc drużyna zdobyła brązowy medal w składzie: Marcin Majka, Jakub Cieplak i Adam Ratajczyk. Do srebrnego medalu zabrakło im tylko 0,8 pkt.
Pozostali zawodnicy w konkurencjach indywidualnych zajmowali dalsze lokaty. Adam Ratajczyk w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc zajął ósme miesjce. Radosław Kręwicki w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc zajął dziesiątą lokatę. Przemysław Ostaszewski (junior młodszy przygotowujący się do Olimpiady Młodzieży) zajmował miejsca w pierwszej dwudziestce.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie