Connect with us

Aktualności

Goleniowianin w Jeden z Dziesięciu

Dzisiaj wieczorem w TVP obejrzeć będzie można teleturniej z udziałem Michała Grzybowskiego z Goleniowa.

Opublikowane

w dniu

W nagraniu programu "Jeden z Dziesięciu", prowadzonego przez Tadeusz Sznuka, M. Grzybowski wziął udział 19 listopada.

"Rozpoczyna się pierwsza runda. Nawet nie wiem, kiedy się skończyła – wszystko idzie błyskawicznie. Runda druga. Pytanie za pytaniem. Podczas nagrania wydaje mi się, że czas płynie dwa razy szybciej, niż gdy jesteśmy biernymi obserwatorami. Nagle STOP. Pan Sznuk dokonuje autoreklamacji. Zastanawia się, czy w zadanym pytaniu dobrze odczytał obcojęzyczny wyraz. Kilka minut przerwy. Pytanie zostaje nieuznane – widzowie tego nie zobaczą. Rozgrywka zostaje kontynuowana. Jestem wybity z rytmu, otrzymuję pytanie na które znam odpowiedź – jednak odpowiadam błędnie. Kurde! Zimna krew to podstawa w tym teleturnieju. Większość z Was zobaczy, że pytania, które otrzymałem  wcale nie są trudne. Generalnie obowiązuje zasada, jak z filmu Forest Gump – „Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz”. Tak samo pytania…", opowiada.

"Jak mi poszło – możecie zobaczyć we wtorek 10 lutego. Zapraszam".

AKTUALIZACJA: Michał Grzybowski, przepraszając za niepotrzebne zamieszanie, poinformował nas, że program z jego udziałem wyemitowany zostanie w późniejszym terminie – 10 bądź 11 marca. W jednym z najbliższych wydań Gazety tak czy owak przedstawimy szerszą relację z jego pobytu w studiu telewizyjnym.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie